Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15362 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Jędrzejowscy policjanci zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej 55-latka kierującego volkswagenem. Mężczyzna nie dość, że przekroczył dopuszczalną prędkość, to jeszcze badanie alkomatem wykazało promile w jego organizmie.

Wczoraj wieczorem, 1.02.2021 r., jędrzejowscy policjanci z ogniwa ruchu drogowego zarejestrowali na videorejestratorze osobowego volkswagena, którego kierujący przekroczył dopuszczalną prędkość. W gminie Nagłowice jadący niemieckim autem rozpędził się do 117 km/h w obszarze, gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h. Mundurowi ruszyli za pędzącym pojazdem, jednak kierujący volkswagenem pirat drogowy, pokusił się o kolejne wykroczenia, nie stosując się do linii podwójnej ciągłej. Podczas manewru wyprzedzania nie zważał na duże natężenie ruchu, czym stworzył zagrożenie bezpieczeństwa dla innych użytkowników drogi. Po zatrzymaniu okazało się, że wykroczenia to jedno. Drugie, za co tłumaczył będzie się przed sądem to stan, w jakim się znajdował. Badanie alkomatem wykazało, że 55-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dzięki czujności jędrzejowskich funkcjonariuszy zagrożenie w ruchu drogowym zostało wyeliminowane. Kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów, powinny w skuteczny sposób ostudzić drogowe piractwo nieodpowiedzialnego mężczyzny.

Z prawem jazdy już się pożegnał, teraz trafi przed sąd.

Mail: blackbird4721@gmail.com Masz ciekawy film wyślij go nam.
Zajmuje duzo miejsca? Podeslij link https://wetransfer.com/ Dziekuję

Witaj Kierowco na naszym kanale znajdziesz drastyczne przedstawienie egzekwowania prawa w kontekście edukacyjnym , prosimy nie naśladować pokazach czynów.

Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej krytyki, nauczania, komentowania etc.

#PIRACI #Polska #Polskiedrogi

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15362 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Z PRAWEM JAZDY JUŻ SIĘ POŻEGNAŁ
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie