Odkryj 14605 filmów i seriali premium więcej

dostarczonych przez oficjalnych, zweryfikowanych dystrybutorów filmowych, m.in. Kino Świat, BestFilm, Media4Fun, M2Films, Kino Polska, Hagi Film, Studio Miniatur Filmowych, Vision Film, Solopan, Polmedia, Vivarto, Vitra Film, Aurora, Against Gravity, Kondrat-Media, Figaro Film, SPInka Film Studio, SDT, Independent Digital, Grupa ZPR Media, Bomba Film, Kineskop Studio. Oglądasz legalnie i w najlepszej jakości. Filmy dostępne są z polskim lektorem lub napisami, a bajki z dubbingiem. Korzystając z CDA Premium wspierasz legalnych dystrybutorów i producentów. Dostawca usługi CDA Premium.

Aktywuj dostęp do filmów niedostępnych dla zwykłych użytkowników Wyłącz reklamy
w całym serwisie
Korzystaj jednocześnie
na 3 różnych urządzeniach
W każdym momencie możesz zrezygnować. Subskrypcja bez zobowiązań i umów długoterminowych

30-dniowy dostęp już od 23,99 zł (od 80 groszy za dzień)

Sortuj po: popularne w ciągu ostatnich 7 dni

Wlochy

Pokazuj filmy:

Boot Hill. Czas rewolwerowców (1969) Lektor PL 5.5/10 Komedia, Western

Za pomocą oszustw, morderstw i zastraszania Honey Fisher i jego gang weszli w posiadanie aktów własności najbardziej dochodowych terenów w okolicy małego miasteczka na Dzikim Zachodzie. Dwóch rewolwerowców, Cat Stevens i Hutch Bessy, wsparci przez mieszkańców, stają do walki z Fisherem i jego ludźmi. (...)
Premium
Zawodowiec (1968) Lektor PL 7.1/10 Western

Siergiej Kowalski, polski najemnik, przybywa do ogarniętego rewolucją Meksyku. Zostaje wynajęty przez początkującego rewolucjonistę Paco, który nie zdaje sobie sprawy, jak wielki popełnia błąd. (...)
Premium
Żywy lub martwy (1967) Lektor PL 6.3/10 Western

Wyjęty spod prawa Clay McCord dowiaduje się, że gubernator Nowego Meksyku oferuje amnestię wszystkim ubiegającym się o nią w mieście Tuscosa. Oferta gubernatora intryguje McCorda, jednak ma co do niej pewne podejrzenia. (...)
Premium
Strzelaj Gringo... Strzelaj! (1968) Lektor PL 5.7/10 Western

Meksykański właściciel ziemski Gutierrez oferuje zbiegłemu banicie Chadowi Starkowi uratowanie przed powieszeniem, jeśli ten zgodzi się odnaleźć i przyprowadzić do domu jego zbiegłego syna.. (...)
Premium
Kula dla generała (1966) Lektor PL 7.0/10 Akcja, Western

Banda meksykańskich handlarzy bronią, zatrudnionych przez rewolucyjnego generała, przyjmuje do swojego gangu Amerykanina, nie wiedząc o jego intencjach. (...)
Premium
Zobacz Anioła (2022) - film dokumentalny 7.2/10 Dokumentalny, Religijny

Pisarze, wierni i duchowni kościoła Katolickiego, w miejscach objawień i kultu Świętego Michała Archanioła, odkrywają tajemnicę pierwszego pośród Aniołów Światłości. (...)
Premium
Sissi - mała księżniczka - serial animowany 7.6/10 Familijny, Dla dzieci, Serial, Serial dla dzieci

Przygody uroczej księżniczki Sissi, która na przekór dworskiej etykiecie, podąża za głosem serca. Pewnego dnia Sissi znajduje w lesie magiczną bransoletkę, dzięki której przeżywa ekscytujące i niezwykłe przygody, ratując życie swoich największych przyjaciół - zwierząt. (...)
Premium
Człowiek z magicznym pudełkiem (2017) Cały film PL 5.6/10 Sci-fi, Romans, Polskie

Warszawa, niedaleka przyszłość. Adam przenosi się do przeszłości za pomocą starego radia. (...)
Premium
Dinofroz - serial animowany 6.1/10 Dla dzieci, Serial, Serial dla dzieci

Tom, syn słynnego paleontologa, wraz z trójką przyjaciół znajduje w gabinecie zaginionego ojca grę, dzięki której chłopcy przenoszą się w przeszłość - do świata smoków, dinozaurów i ludzi pierwotnych. Tam czeka na nich misja ocalenia pradawnego świata przed niebezpiecznymi smokami chcącymi zawładnąć światem. (...)
Premium

Logowanie