Wola partii wolą narodu - Komentarz Konieczny!
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12521 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-05-23

Szymon Hołownia straszy, że po wprowadzeniu możliwości budowy domów bez zezwolenia przedmieścia polskich miast zmienią się w osiedla slumsów bez ładu, gustu i kanalizacji. Premier Morawiecki uspokaja jednak, że co prawda Polacy będą mogli sobie budować domy, ale tylko takie jak rząd wskaże, bowiem w przygotowaniu jest już lista ujednoliconych projektów. Internauci odpowiadają, że to wolność w stylu Gomułki, kiedy to można było wybrać wszystko, pod warunkiem, że był to ten sam wybór, którego dokonali inni. Właściciele ziemscy, czyli ludzie posiadający skrawek terenu pod miastem powinni jednak siedzieć cicho w tej sprawie, bowiem nie oni są ulubieńcami władzy. Wszak domy, nawet te małe, stawia dziś burżuazja, za to uczciwie pracujący ludzie nic z pracy nie mają, dlatego rząd zamierza im właśnie dopomóc. Zwłaszcza, jeśli poświęcili swe kariery zawodowe na prokreacje. Ci, którzy mają naprawdę wiele dzieci, jeśli zdecydują się kupić własne mieszkanie mogą tu liczyć na spore dotacje od państwa. Oczywiście jeśli takowego już nie mają, bo dotychczas na własne M stać było jedynie oszustów i złodziei, którym nic się nie należy. W zasadzie to można by im jeszcze zabrać, żeby nie ubzdurali sobie, że są jakąś klasą średnią. Dla takich wkrótce wzrosną składki ZUS i to niemal do kwoty 2 tys. zł miesięcznie. Ponadto ludzie ci mogą też zapomnieć o odliczeniu składki zdrowotnej, bowiem rząd w ten sposób zabezpieczy spadek wpływów do budżetu z tytułu podniesienia kwoty wolnej od podatku. Czego zaś nie odbierze władza w podatkach, to pochłonie inflacja, która w ubiegłym miesiącu znów pobiła rekord, przekraczając próg 5 procent.

Kiedy już władza upora się z kułakami XXI wieku, czyli ludźmi zarabiającymi tzw. średnią krajową, wreszcie nadejdzie upragniony korpo-socjalizm, czyli system, w którym będziemy zdani na zapomogę od państwa, albo będziemy pracować w budżetówce, bądź dla jakiejś korporacji. Gdziekolwiek jednak byśmy nie wylądowali, możemy zapomnieć o wolności słowa, światopoglądu, a zwłaszcza zaangażowaniu społecznym w celu reformy systemu, bowiem nasi nadzorcy szybko przypomną nam dzięki komu żyjemy i mamy co do garnka włożyć. A gdyby ktoś naprawdę już nie miał co jeść, to władza o niego zadba. Na naszych oczach powstaje właśnie Narodowy Holding Spożywczy będący de facto państwową spółką pośredniczącą między innymi państwowymi spółkami, aby wzmocnić pozycję pozostałych państwowych spółek. Teoretycznie ma to dotyczyć zwiększenia obrotów polskiej branży rolno-spożywczej, ale eksperci wskazują, że nowy holding przede wszystkim zwiększy zatrudnienie w sektorze państwowej administracji.

Aby jednak ludziom żyło się lepiej, bezpieczniej, zdrowiej i aby byli naprawdę szczęśliwi nie posiadając niczego, nawet godności, ostatnio w Watykanie pod auspicjami papieża Franciszka zainicjowano powstanie Rady na Rzecz Inkluzywnego Kapitalizmu, której przewodzić będzie niejaka Lynn Forester de Rothschild. To z kolei gwarantuje nastanie nowej mody na sukces. Sukces najbardziej wpływowych ludzi na Ziemi, którzy mają już dość pieniędzy, by sięgnąć po władzę globalną. Choć mogą po drodze pojawić się pewne przeszkody. Przykładowo Rosja zaczęła ostatnio kręcić nosem w sprawie anihilacji palestyńskiego getta, jakim jest Strefa Gazy. Kreml przekazał ustami swego szefa MSZ, że nie zamierza dłużej tolerować kolejnych ataków na cywili. To jednak tylko słowa, których Izrael nie musi wziąć sobie do serca, choć serce Izraela ostatnio pękło po emisji materiału w chińskiej państwowej telewizji, gdzie jeden z prezenterów Państwa Środka powiedział wprost, iż Amerykanie mogliby sobie już darować tę narrację o przyczółku ich cywilizacji na Bliskim Wschodzie oraz wspólnych wartościach, bowiem wiadomo, że chodzi o kontrolę regionu i wydobycie ropy naftowej, nad czym czuwa nie tylko Izrael, ale i żydowskie lobby w USA.

Tak więc byli komuniści upominają korpo-socjalistów, aby się nie rozpędzali w swych zakusach nad światową dominacją, gdyż nie wszystkie karty zostały jeszcze rozdane i czeka nas co najmniej kilka ciekawych rozgrywek, zanim dojdzie do ostatecznego starcia.

Więcej o tym w najnowszym odcinku autorskiego programu Piotra Korczarowskiego z cyklu: Komentarz Konieczny. Serdecznie zapraszamy!

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Wesprzyj naszą pracę tradycyjnym przelewem bankowym na numer konta:
PL 74 1140 2004 0000 3702 4136 3109 [Kod BIC/SWIFT - BREXPLPWMBK]
PayPal: KomentarzKonieczny@gmail.com lub https://paypal.me/korczarowski?locale.xpl_PL
Patronite: https://patronite.pl/emisjatv

---------------------------------------------------[LINKI]---------------------------------------------------
1. Teledysk Ukochany kraj ze wstępu do programu
https://www.youtube.com/watch?vwY99KfegOLg

2. Wywiad Moniki Jaruzelskiej z Piotrem Korczarowskim
https://www.youtube.com/watch?v1kk1ErxAvg8

pokaż cały opis
W katalogu: Komentarz Konieczny
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 12521 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Wola partii wolą narodu - Komentarz Konieczny!
Najlepsze komentarze
avatar
anonim120 (*.*.174.120) 2021-05-25 12:35:13 0
"ledwie Elektownia Turów otworzyła nowy blok węglowy, a już na horyzoncie pojawiły się czarne chmury, w dodatku nie z kominów, lecz
czeskiego Ministerstwa Środowiska..."
UWIELBIAM LEKKIE PIÓRO redaktora Piotra Korczarowskiego, miło słuchać i czytać!
Pan redaktor jest przedstawicielem nie klasy średniej - jest przedstawicielem elity narodu polskiego!
nie wybranego;P Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie