Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15043 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: podrozovanie
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2021-02-28

Odwiedź nasz Sklep PodróżoVanie: http://sklep.podrozovanie.pl/
Kurs Budowy Kampera: https://zbudujkampera.pl/
Dołącz do Podróżovania - subskrybuj: http://bit.ly/2CtXGL1
Znajdź nas na Instagramie: https://www.instagram.com/podrozovanie/

Co w dzisiejszym odcinku?
Po równym pół roku pobytu w słonecznej Portugalii czas wrócić do rodziny i znajomych, którzy zostali w Polsce. Powoli przygotowujemy się do wyjazdu, ale zanim opuścimy nasz ukochany kraj, pojedziemy pożegnać się z naszą kotką Minet. Przy okazji wizyty na kempingu Łukasz naprawi rozbite lusterko w samochodzie.

Napisaliśmy książkę o naszych pierwszych miesiącach życia w vanie! Wielki wóz to opowieść o możliwościach, sile ukrytej w każdym z nas, marzeniach i nakazie do wymarszu, który wielu słyszy w swoim sercu. Więcej tutaj: https://podrozovanie.pl/ksiazka/

Muzyka w naszych filmach: http://bit.ly/38YX5RJ

PodróżoVanie przez
PodróżoVanie to kanał Kasi i Łukasza, którzy po 5 latach życia w Londynie zdecydowali się zrezygnować z wyścigu szczurów i podążać za marzeniami. W lutym 2018 roku kupili białego dostawczaka VW LT35 i własnymi siłami przerobili go na kampera. Od maja 2018 roku podróżują nim cały czas po Europie. Van stał się ich jedynym domem Od początku przygody przejechali już ponad 65 tys. kilometrów, odwiedzili 31 państw i poznali setki wspaniałych ludzi.
Jeżeli czujesz potrzebę zmiany i chcesz spróbować takiego życia, ale nie wiesz jak zbudować kampera, możesz skorzystać z internetowego poradnika budowy kampera dostępnego na stronie https://zbudujkampera.pl Znajdziesz tam instrukcje budowy w postaci filmików video, która pomogą Ci przejść cały proces adaptacji vana na campervana.
A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o życiu w vanie zobacz na serię filmów Poradnik życia w vanie: http://bit.ly/2Slh2Ly

* * * *
KONTAKT:
mail: kontakt@podrozovanie.pl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15043 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: POŻEGNANIE Z PORTUGALIĄ i kotką Minet
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie