Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15041 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-09-03

Tegoroczna edycja Konkursu Talent i Praca część muzyczna okazała się szczęśliwą dla Ani Tesarczyk z klasy pianina Justyny Gacek jaworznickiej Państwowej Szkoły Muzycznej. Trzyosobowe jury po przesłuchaniach 17 czerwca wskazało Anię jako najlepszą spośród trzech młodych muzyków nominowanych do nagrody.

Nagrodą jest 3 tys. złotych i imienna statuetka. Jest to nagroda im. pani Jadwigi Zarębskiej, fundatorem jest mąż zmarłej pani Jadwigi pan Jacek Zarębski, który tę nagrodę laureatce wręczył. Stało się to 2 września podczas otwarcia kolejnego roku szkolnego w PSM. Laureatka zaprezentowała się w krótkim utworze dobrze przyjętym przez publiczność. Czas nauki w szkole muzycznej był dla Ani czasem wielkich muzycznych wyzwań.

Sukcesy tej młodej pianistki są efektem nie tylko jej ogromnego talentu muzycznego ale również wielu godzin systematycznych ćwiczeń.

Dobrze jest być w tak młodym wieku docenianymi i nagradzanym. Każdemu młodemu człowiekowi dodaje to skrzydeł i nadaje sensu dalszym jego działaniom.

Jaworznicka Państwowa Szkoła Muzyczna jest szkołą o ugruntowanym już prestiżu. Jej uczniowie są laureatami wielu konkursów muzycznych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Ania rozpoczęła nowy rok szkolny, jest uczennicą Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach. Życzy młodej pianistce udanych recitali w renomowanych salach koncertowych, może nawet w nowojorskiej Carnegie Hall, co też wcale by nas nie zaskoczyło.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15041 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Konkurs Talent i Praca część muzyczna nagroda wręczona
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie