Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14994 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Cezary Graf
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-11-21

Sprytnie skomplikowany ZUS u etatowców (różne składki, różni płatnicy) oraz koncepcja cichych comiesięcznych zaliczek na podatek dochodowy oraz głośnego zwrotu podatku raz do roku, sprawia że sporej części dotkniętych, intelektualnie się to wymyka. Jeżeli etatowiec otrzymywałby wynagrodzenie /brutto brutto brutto/ czyli z oboma ZUSAMI oraz bez potrąconej zaliczki na podatek dochodowy a następnie musiałby odesłać urzędowi oba ZUSy i cały podatek dochodowy samodzielnie to kwotowo wyszłoby na to samo jednakowoż szybko zrozumiałby w co jest gra... Oczywiście tak się nie stanie. Oczywiście na tych podatkach się nie kończy. Oczywiście podobnych rozwiązań w systemie jest znacznie więcej.

Dodatkowo luzowanie ilościowe prowadzone przez wszystkie banki centralne, o którym często mówię na tym kanale, jest dodatkowym bonusem dla najbogatszej i najniżej opodatkowanej grupy. Pompuje ono wyceny nieruchomości, akcji oraz innych aktywów, których nie posiadają biedni. Pomimo głoszonych różnych haseł socjalistycznych biednemu wiatr fiskalny w oczy. Nie warto być zatem biednym. Myślcie mądrze o swoich pieniądzach.

@@@

Pomagam Pomnażać Pieniądze. Kryptowaluty, Inwestycje, Doradztwo Majątkowe.

Jeżeli chcesz zarezerwować indywidualną konsultację video lub na żywo w Warszawie:

info@cezarygraf.pl

@@@

Materiał nie stanowi analizy inwestycyjnej, analizy finansowej ani innej rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczącej transakcji w zakresie instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69 ust. 4 pkt 6 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Materiał nie stanowi także rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.

#CezaryGraf #Pieniądze #Kryptowaluty

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14994 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: SIEDEMDZIESIĘCINA czyli POLSKI SYSTEM KASTOWY - Kto tu jest sponsorem? O podatkach w Polsce
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie