Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15307 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Cezary Graf
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-11-11

Najpierw kryzys będzie widoczny w dynamice wzrostu realnego PKB. Pełna transmisja do wycen nieruchomości oraz wycen innych aktywów w danym kraju, do poziomu bezrobocia oraz do ogólnie odczuwalnych dla przeciętnego mieszkańca trudności wystąpi w przeciągu kolejnych 6-18 miesięcy.

W Polsce zatem (oraz w innych krajach Unii Europejskiej) w 2020 będzie widoczny w dynamice wzrostu realnego PKB a w 2021 i 2022 będzie w pełni odczuwalny na skórze (rynek pracy, nieruchomości, akcje, stagflacja, dekoniunktura w biznesie). Jeżeli potrwa dłużej system zacznie wyraźnie mutować.

Myślcie mądrze o swoich pieniądzach!

@@@

Pomagam Pomnażać Pieniądze. Kryptowaluty, Inwestycje, Doradztwo Majątkowe.

Rezerwacja konsultacji video lub na żywo w Warszawie:

info@cezarygraf.pl

@@@

Materiał nie stanowi analizy inwestycyjnej, analizy finansowej ani innej rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczącej transakcji w zakresie instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69 ust. 4 pkt 6 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Materiał nie stanowi także rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.

#CezaryGraf #Pieniądze #Kryptowaluty

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15307 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Kiedy będzie KRYZYS?
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie