Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15008 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Cezary Graf
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-11-11

Zamiast walczyć ze słomkami, silnikami benzynowymi, silnikami diesla, w przyszłości z silnikami elektrycznymi (dlaczego nie?), folią, papierem, plastikiem, proszkiem do prania i całą resztą /ekologicznych niebezpieczeństw/ warto byłoby powalczyć z planowanym postarzaniem produktów?

Efekt ekologiczny gwarantowany. Produkcja ciągle tych samych rzeczy emituje dużo zanieczyszczeń. Dodatkowo powstają niepotrzebne odpady. Naprawdę dużo zanieczyszczeń i odpadów.

Efekt ekonomiczny gwarantowany. Zwykły człowiek mógłby się czegoś dorobić. Obecnie etatowiec w Polsce jest opodatkowany na ~70% (podatki bezpośrednie, podatki pośrednie, opłaty, składki, kary oraz wszystkie wcześniej wymienione rzeczy plus inne dodatkowe sztuczne koszty przerzucone przez biznes na konsumenta w cenach towarów i usług). Pozostałe pieniądze wydaje często na rzeczy, których w chwili odpakowania zegar zaczyna tykać a czas odliczania jest krótki. De facto zaczyna wtedy zarabianie na kolejną identyczną rzecz.

Niestety to się nie stanie! Ludzkość między innymi przez social media jest coraz bardziej odrealniona. Zanika zdolność krytycznego myślenia. Nie są rozwiązywane realne problemy. Rozwiązywane są te nierealne, przynosząc korzyść różnym oportunistom.

@@@

Pomagam Pomnażać Pieniądze. Kryptowaluty, Inwestycje, Doradztwo Majątkowe.

Rezerwacja konsultacji video lub na żywo w Warszawie:

info@cezarygraf.pl

@@@

Materiał nie stanowi analizy inwestycyjnej, analizy finansowej ani innej rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczącej transakcji w zakresie instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69 ust. 4 pkt 6 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Materiał nie stanowi także rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.

#CezaryGraf #Pieniądze #Kryptowaluty

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15008 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: EKOLOGICZNY bull$#*t!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie