Ile zmienił Marsz Niepodległości?
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12818 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-11-12

Zrodzony 11 listopada 2010 r. z porozumienia środowisk narodowych, ugruntowany buntem przeciw skompromitowanej klasie politycznej Marsz Niepodległości wyzwolił zapomniany od lat potencjał polskiego narodu. Mimo zawziętych prób rządu Platformy Obywatelskiej, aby zniszczyć i skompromitować pochód patriotów, z każdym kolejnym rokiem był on większy i głośniejszy. Po kilku latach starć z policją, odkłamywania propagandy, szumnych deklaracji o obaleniu republiki Okrągłego Stołu nadeszły wybory wygrane przez opozycję. Czasem jednak wiele musi ulec zmianie, aby wszystko zostało po staremu i tak też było tym razem. Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie rozliczył żadnej afery, nie osądził żadnego skorumpowanego polityka, ani urzędnika, nie pociągnął do odpowiedzialności ludzi wydających rozkazy pacyfikacji Polaków, ale na Marszu Niepodległości zrobiło się spokojniej. Najwyraźniej to wystarczyło, aby ponownie uśpić naród, ponieważ kolejne edycje narodowych obchodów Święta Niepodległości łagodnieją w swym przekazie, a uczestniczący w nich ludzie przychodzą głównie z uwagi na nową tradycję spędzania 11 listopada w Warszawie. Zapytaliśmy więc uczestników dziesiątego Marszu Niepodległości, czy żyjemy już w tej Polsce, o której wszyscy marzyliśmy? Czy potencjał biało-czerwonego pochodu opadł, a potrzeba walki została wyczerpana? I wreszcie, co tak naprawdę zmieniło się w naszej Ojczyźnie dzięki tym wszystkim marszom?

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze.
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd_s-xclick&hosted_button_idVNND3Q7EZBSD6&sourceurl

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

pokaż cały opis
W katalogu: Reportaże
3.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 12818 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Ile zmienił Marsz Niepodległości?
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie