Jedwabne
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13945 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: TOMI3356

Profesor Kevin MacDonald opisuje w swojej książce o Żydach pod tytułem Kultura Krytyki jak w powojennych państwach satelickich, Żydzi kierowali sowieckim aparatem terroru. W Polsce, czynił to Jakub Berman,który mianował Żydów na kluczowe stanowiska w komunistycznym aparacie terroru. Starsi Polacy pamiętają lata terroru Jakuba Bermana. Podobnie w Rosji, po rewolucji, Żydzi pomagali stworzyć aparat terroru, w tradycji tysiącletniego terroru rabinów,który trwał do połowy 19go wieku i jest szczegółowo opisany przez profesora Izraela Shahaka.

W Polsce,po 1944 roku, szalał przez 10 lat terror Jakuba Bermana, który mordował dziesiątki tysięcy patriotów polskich i przygotowywał na masowe zesłanie żołnierzy Armii Krajowej do Rosji.Jak pogodzić książki J. T. Grossa, z tymi faktami historycznymi i z perfidnym oczernianiem Polaków przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, za pomocą przeprosin i skruchy, podczas gdy w rzeczywistości Żydzi, którzy przeżyli wojnę masowo mordowali Polaków w ramach aparatu terroru Jakuba Bermana.

Taktyka ogłupiania społeczeństwa polskiego jest dobrze zilustrowana w sugestywnym tekście Kwaśniewskiego (Stolzmana), który występując w jarmułce powiedział, że wyraża przeprosiny i skruchę w imieniu tych Polaków, którym sumienie nakazuje tak postąpić. Był to tekst na użytek wewnątrz Polski. Inaczej pisano w Izraelu i w USA, gdzie media podały, że w imieniu państwa polskiego, prezydent Polski, wyraził wobec wszystkich Żydów na świecie przeprosiny i skruchę.

Ukryto fakt, że zbrodnie w Jedwabnem, były dokonane przez sonder komando z Ciechanowa, pod dowództwem Hauptsturmfuerera Hermanna Schapera, który był skazany po wojnie w Niemczech, na sześć lat więzienia za tą zbrodnię, w dokonaniu której Niemcy użyli około 400 litrów benzyny, do podpalenia zarekwirowanej stodoły i zastrzelili Żydów, którzy nieśli części rozbitego betonowego pomnika Lenina. Jak wiadomo wówczas Polacy w Jedwabnem nie mieli ani benzyny ani broni palnej, których posiadanie było zabronione pod karą śmierci.

Istnieje fałszywa propaganda, krytykowana przez profesora Mac Donalda że Żydzi bolszewicy nie identyfikowali się z Żydami. Bogaci bankierzy żydowscy w Nowym Jorku finansowali rewolucję bolszewicką i byli dumni z nieproporcjonalnie wielkiej ilości Żydów w rosyjskim ruchu rewolucyjnym.Mówił o tym z dumą Jacob Schiff, któremu później rząd Lenina zwrócił wielokrotnie pieniądze otrzymane, na opłatę zorganizowanych band zbrodniarzy w celu dokonania puczu bolszewickiego w ST. Petersburgu.

Obecnie, ponad 90 lat po puczu bolszewickim i po upadku Związku Sowieckiego,Polacy są w nienawiści Żydów na drugim miejscu po Palestyńczykach. Od czasu powstania państwa Izrael jest kolej na szczególną żydowską nienawiść do Palestyńczyków, w nieludzki sposób traktowanych w czasie tworzenia państwa Izrael i umacniania go.

Tymczasem fałszywa propaganda żydowskiego ruch roszczeniowego i jednoczesne ukrywanie masowych zbrodni żydowskich w ramach terroru komunistycznego, doprowadziło do takiego stanu rzeczy, że o ile zbrodniarzy hitlerowskich postawiono pod sąd, o tyle zbrodniarzy- komunistów przed żadnym sądem nie postawiono. Stało się tak z powodu wielkiego udziału Żydów, w kolosalnych zbrodniach epoki komunizmu. Ten stan rzeczy utrwala w Polsce, między innymi Gazeta Wyborcza i J.T. Grossa.

Dziesięć lat przez zbrodniami Hitlera, w czasie narzucania kolektywizacji, Żydzi pod wodzą Lazara Kaganowicza, wymordowali głodem dwa razy więcej chłopów w Sowietach, niż Hitler wymordował Żydow dziesięć lat później. Wówczas Żydzi chwalili się w Kijowie, w czasie narzuconego głodomoru, że w stolicy Ukrainy, żaden Żyd nie był głodny.Profesor Norma Finkelstein opisuje szczegółowo w swoich książkach, że sedno samo-zakłamania Żydów uformowane zostało w latach 1945-1967, kiedy skończył się okres żywej pamięci zbrodni, popełnianych przez Żydów, od 1939 roku współpracujących z sowieckim aparatem terroru na polskich terenach.

W 1967 roku zaczął się 40 letni okres skutecznego narzucania zakłamanej propagandy i ostrej cenzury, tak, że obecnie, mało kto, zdaje sobie sprawę, że w dwudziestym wieku, żydowskie ofiary stanowiły mniej niż 3% - 216 MLN (dwustu szesnastu milionów) ofiar masowych mordów popełnionych w tym największym wieku śmierci w historii ludzkości. Nic dziwnego, że Żydom udaje się narzucać innym korzenie się i skruchę, a o własnych winach nie chcą wiedzieć i nikogo za te winy przepraszać jak też nikomu nie okazywać skruchy.


Pozdro
TOMI3356

pokaż cały opis
4.0 / 5 Oceny: 9
Włącz dostęp do 13945 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Jedwabne
Najlepsze komentarze
dori12qWezx 2020-07-26 01:41:03 +5
rzecz-o-tym-jak-zydzi-zaplanowali-zniszczyc-polske/ Odpowiedz
avatar
anonim9 (*.*.83.9) 2021-06-04 15:29:02 +4
Powinna byc uchwala zakazujaca ydom wjazdu do Polski ! Zydzi to oszusci i lichwiarze zyjacy od stuleci na ludzkiej krzywdzie ! Odpowiedz
pawel-rolecki 2021-03-18 00:53:34 +4
"żydki żydkom zgotowali ten los"
I Odpowiedz
dori12qWezx 2020-07-26 01:39:13 +3
poszukajcie w necie:
"Fragment wywiadu żydówki Hanny Krall z Żydem Bronisławem Geremkiem" – Rok 1981
Włączamy myślenie! cytując wspaniałego POLAKA DR CZERNIAKA Odpowiedz
krob2 2021-06-23 22:42:00 +2
Ważny temat! Odpowiedz
nulkiewicz 2023-04-18 17:48:48 0
antysemickie ścierwo Odpowiedz
TOMI3356 2023-04-21 12:56:42 +1
@nulkiewicz: Antysemityzm to farsa, wykreowany sztucznie. Wez głęboki wdech, zrób krok wstecz, przedstaw podstawy ze było inaczej, merytorycznie. Takie pierdolamento o scierwach moga pisac tylko scierwa. Szanujacy sie czlowiek a tym samym Polak zacznie od konstruktywnej polemiki co kiedy i na jakiej zasadzie zaczeło funkcjonowac.
Takze ten... Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie