Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 20942 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: ENKI

Pokoleniowe zamiłowanie do ogrodnictwa od 1925r.
Jesteśmy firmą pokoleniową. Wszystko zapoczątkował nasz przodek, Maksymilian Skrzycki w 1925, pracując w gospodarstwie ogrodniczym Hrabiego von Donnesmarcka w Świerklańcu. Tu właśnie rozpoczęło się rodzinne zamiłowanie do natury. Po dziś dzień tradycję przodków kontynuuje Antoni Żurek w raz z rodziną, rozwijają dzieło rozpoczęte już prawie 100 lat temu!

W naszym Centrum Ogrodniczym znajdziesz nie tylko rośliny, zwierzęta, produkty do domu i ogrodu, ale także miło spędzisz czas ze swoim dzieckiem lub całą rodziną!

Znajdziesz u nas restaurację, gdzie wypijesz pyszną kawę, rozsmakujesz się w ciastach własnego wyrobu, czy zjesz smaczny, domowy posiłek. Możesz także odpocząć pod palmami w Pawilonie Tropikalnym, w trakcie gdy Twoje dziecko będzie bawiło się w Bawilandii. A dla rozrywki i sportu, możesz zagrać z dzieckiem w bezpiecznego Paintballa.

Znajdziesz u nas między innymi:

Wszystko do domu i ogrodu
Profesjonalną obsługę
Egzotyczne zwierzaki
Pyszny posiłek
Odpoczynek przy palmach
I świetną zabawę!
Z pokolenia na pokolenie
Rodzinna tradycja jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jerzy Żurek w raz z córką Maksymiliana Skrzyckiego Różą, prowadzą swoje gospodarstwo. Głównie zajmują się hodowlą róż, jeżdżąc na giełdy i wystawy roślin. Zdobywają przeróżne wyróżnienia za jakość oraz niepowtarzalność swoich upraw. Po latach decydują się na odejście od pracy zawodowej, by całkowicie oddać się uprawie roślin oraz otworzyć własną szkółkę i punkt sprzedaży

Rodzina powiększa się o dwójkę dzieci, Antoniego i Grażynę, które dorastają, uczą się, zdobywają wiedzę i pomagają rodzicom w rodzinnym biznesie. Wtedy jeszcze nikt nie wiedział w jaką stronę zmierza ich pasja ogrodnicza!

Po latach rodzina otwiera Punkt Sprzedaży Roślin w Świerklańcu. Posiadają kilkanaście szklarni oraz tuneli, gdzie rozmnażają coraz więcej gatunków roślin. Oprócz placówki , gdzie każdy mógł przyjechać kupić roślinę, Antoni w raz z swoją żoną Bożeną oraz siostrą w dalszym ciągu jeżdżą po Polsce na wystawy oraz giełdy ogrodnicze, promując swoje wysokiej jakości rośliny.

Nasza historia
Początki naszej pasji ogrodniczej sięgają prawie 100 lat. Rozwijaliśmy się przez cały ten czas i będziemy starać się dalej pogłębiać zdobytą wiedzę. Nasza tradycja sięga aż 5 pokolenia!

Zarodek pasji ogrodniczej
Nasza pasja do roślin sięga roku 1925, kiedy to nasz przodek Maksymilian Skrzycki zaczął pracę u Hrabiego von Donnesmarcka w Świerklańcu jako ogrodnik. Prowadził ogrodnictwo oraz pielęgnował rośliny znajdujące się na terenie teraźniejszego parku w Świerklańcu. W 1961 roku Maksymilian Skrzycki posiadał już własne gospodarstwo, gdzie hodował różne gatunki roślin. Zdjęcie po prawej pokazuje Maksymiliana w szklarni, we własnym gospodarstwie, gdzie już wtedy rodzina zaczęła wykazywać zamiłowanie do roślin oraz natury
kontakt, współpraca: siedem.44@gmail.com
chcesz pospacerować i nagrać u siebie? pisz
na sandały: https://tipply.pl/@siedem
https://ogrodslaski.pl
GRUPA: https://chat.whatsapp.com/G6SNISzbK72Bu3AZ0c48ng

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
3280 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Nakło Śląskie, Świerklaniec, Ogród Śląski, Polska
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie