Patton (1970)- VHS-Rip (Lektor Tomasz Knapik)

Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 13933 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Patton (1970)- VHS-Rip (Lektor Tomasz Knapik)
Ograniczenie odpowiedzialności: Materiał udostępniony jest w celu ratowania unikatowej zawartości związanej z technologią VHS, jeżeli jesteś udokumentowanym właścicielem praw autorskich i nie życzysz sobie by ten materiał był dostępny na tym kanale, proszę o kontakt PRIV, a na pewno dojdziemy do porozumienia.
Ratuję unikatowe filmy VHS ostatnio kupiłem karton filmów w śród których napotkałem ten kawałek historii. Życzę miłego oglądania i mam nadzieję że docenicie moje poświęcenie i wkład pracy wniesiony w ratowanie klasyków VHS.
Uwaga w miarę możliwości realizuję prośby na unikaty filmów, proszę we wiadomości prywatnej lub komentarzu napisać tytuł, a postaram się go znaleźć w jakiejś formie (czasem po angielsku, czasem z napisami a czasem z lektorem), tytułów bardzo znanych i łatwo dostępnych nie realizuję, podobnie te wydane po roku 1999. Jeżeli ktoś dysponuje jakimś unikatem to można mi go przesłać, a ja go zgram i odeślę (szczegóły na priv).
Zapraszam także na kanały youtube i CDA Nick: TheViperVip
Zarys fabuły: Generał Patton walczy z Niemcami na wielu frontach II wojny światowej.

pokaż cały opis
W katalogu: Filmy VHS-"70
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 13933 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Patton (1970)- VHS-Rip (Lektor Tomasz Knapik)
Najlepsze komentarze
trsstan 2023-06-10 03:54:53 0
BOZE .... ZART... Odpowiedz
avatar
anonim62 (*.*.135.62) 2023-04-22 01:04:12 0
Doceniam taką pasję, ale po co te deklaracje o "ratowaniu VHS"? Przecież to nie ma nic wspólnego z prawami autorskimi, nie łudź się! Siedzę w podobnym temacie na co dzień od wielu lat, więc wiem co tu piszę. Taka deklaracja ma mniej wspólnego z rzeczywistością niż kolor niebieski z zapachem ciepłych rodzynek... Odpowiedz
avatar
anonim212 (*.*.192.212) 2023-04-22 08:07:01 +1
@anonim62: Może nie ma nic wspólnego ... ale zauważ że filmy nadal tu są i nie są usuwane za łamanie praw autorskich a więc chyba notka z ograniczeniem odpowiedzialności działa jak należy. Odpowiedz
Mateusz_Owczarek11 2023-04-22 18:33:21 0
@anonim62: Branża filmowa Panie kolego od wielu lat... bredzisz. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie