UE, ONZ, CIA, przywileje i immunitety dla dyplomaty?
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12819 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Arian

Prawdziwe reżimy autorytarne to te, które zgadzają się spotkać z Klausem Schwabem i realizować cele WEF i UE to one kontrolują NATO. Państwa NATO nie pracują dla ludzkości. Pracują dla tych, którzy chcą transhumanizować, wyludniać, czipować i kontrolować każdą osobę ze społecznymi kartami kredytowymi.
Pytanie brzmi: kto nadzoruje te związki? Kto upomina ONZ i UE, kiedy posuwają się za daleko?
Ustanowienie tego powołanego przez oligarchów Komitetu Rządzącego Unią Europejskiejską polega na tym, że są oni zwolnieni z praw krajów w imieniu których występują i mają immunitet na prawie każdy aspekt popełnianych przez nich błędów, wykroczeń i przestępstw, tak przynajmniej myślą i mają nadzieje że nikt nigdy tego nie zakwestionuje. Wzorują się na Organizacji Narodów Zjednoczonych i wykonują rozkazy oligarchów KM, którzy pragną rządzić światem i nakazali swoim wyznaczonym marionetkom robić to, co im każą.
Przeczytaj Official Journal of the European Union: link pod filmem a jak chcecie po polsku trzeba poprosić wrzucę wszystkie na witrynę, będziecie zdziwieni ile tego jest, 12 głównych i pomniejsze inaczej by zwątpili w swoja bezkarność i przestali nam to robić co robią.
http://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/PDF/?uriOJ:C:2016:202:FULL&fromEN
Traktaty międzynarodowe przyznają przywileje i immunitety pewnej grupie wysokich rangą urzędników:
1. Konwencja ONZ o stosunkach dyplomatycznych z 1968 r. Konwencja wiedeńska o stosunkach dyplomatycznych, 1961 r. (un.org)
2. Konwencja wiedeńska ONZ o stosunkach konsularnych z 1961 r. Konwencja wiedeńska o stosunkach konsularnych, 1963 r. (un.org)
3. Konwencja o przywilejach i immunitetach Konwencji Narodów Zjednoczonych o przywilejach i immunitetach ONZ.pdf
4. Konwencja wiedeńska o reprezentacji państw i ich stosunkach z organizacjami międzynarodowymi o charakterze powszechnym. Konwencja wiedeńska o reprezentacji państw w ich stosunkach z organizacjami międzynarodowymi o charakterze powszechnym, 1975 r.
5. KONWENCJA ONZ O MISJACH SPECJALNYCH Z DNIA 16.12.1969r. NOWY JORK. Archiwa historyczne Uwaga wstępna Konwencja o misjach specjalnych angielski (un.org)
6. Umowa ogólna w sprawie przywilejów i immunitetów Rady Europy. CETS 002 Umowa ogólna w sprawie przywilejów i immunitetów Rady Europy (coe.int)
7. Konwencja ONZ o przywilejach i immunitetach organizacji wyspecjalizowanych z 1947 r. Konwencja o przywilejach i immunitetach ONZ.pdf
8. Protokół w sprawie przywilejów i immunitetów Wspólnot Europejskich. Protokół w sprawie przywilejów i immunitetów Wspólnot Europejskich z dnia 8 kwietnia 1965 r. (nieoficjalna wersja skonsolidowana), 1.3.2003 r. (europa.eu)
9. Porozumienie w sprawie przywilejów i immunitetów Międzynarodowego Trybunału Karnego. Porozumienie w sprawie przywilejów i immunitetów Międzynarodowego Trybunału Karnego
10. Porozumienie w sprawie przywilejów i immunitetów Międzynarodowego Trybunału Prawa Morza w Nowym Jorku. Microsoft Word agr_priv_imm_en.doc (itlos.org)
11. Porozumienie w sprawie przywilejów i immunitetów Komisji Ochrony Morza Czarnego przed Zanieczyszczeniem. Komisja Ochrony Morza Czarnego przed Zanieczyszczeniem (blacksea-commission.org)
12. Protokół dodatkowy w sprawie przywilejów i immunitetów Organizacji Współpracy Gospodarczej Morza Czarnego. DODATKOWY PROTOKÓŁ ImmunPrivFourthEdition.pdf (bsec-organization.org)

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 12819 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: UE, ONZ, CIA, przywileje i immunitety dla dyplomaty?
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie