Pokaz Hologramowy Mistrzostwa Świata w Katarze 2022
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12815 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Życie na Ziemi, jest jak Życie w terrarium / akwarium podzielone na Klimaty... Jest jak gra komputerowa, film o różnym gatunku lub jest jak jeden wielki hologram.


Projekty Blue Beam, holograficzne prezentacje / holograficzne pokazy hologramowe (3D, 4D, 5D, 6D, 7D, 8D), jakie nam dostarczają, to tylko namiastka pokazów, do czego są Zdolni Ci, którzy Ziemią zarządzają z ukrycia. Tam, gdzie Ludzka Stopa nie ma prawa być.

Trudno większości cielesnym jak i bezcielesnym opuścić granice Ziemi i wzbić się poza jego Rejony, ku Wolności, ponieważ mają zniekształcone Widzenie oraz Słyszenie Prawdy, która pierwotnie w Duchu zapisana jest.
Tu na Ziemi, jest Rzeczywistość i Iluzja, Real i Fikcja. Są do siebie podobne jak Bracia i Siostry bliźniacy, prawie nie do rozpoznania. Iluzja kopiuje Udoskonalającą się Rzeczywistość.

Większość Istot tu Żyjących jest uległa tej pod rzeczywistości. Żyją jak marionetki, powiązane z innymi marionetkami, którzy są podłączeni pod ten sam lub podobny s y s t e m Wierzeń, Wyobrażeń, Zachowań, Uzależnień... do których wracają. Nawet wtedy jakby po Energetycznym samo wypaleniu i opuszczeniu dotychczasowego Ciała, mieliby się Cieleśnie składać do postaci np. Ludzkiej, od Kwarka.

Duch zniewolony, nie wie czym Prawda a czym Iluzja jest, w której uczestniczą produktywni nie_wolni_cy. Nieproduktywnych i bez Energii wyłączają z sieci, różnymi sposobami. Widzący szerzej... pozazmysłowo wiedzą, jak z Iluzji wydostać się. Znają Drogę do wyjścia, (z ziemskiego s y s t e m u) a gotowym na wyjście dają Siłę, Energie i Wskazówki jak uwolnić się z ich macek, o które ludzie się kłócą, walczą a przez zamartwianie oraz strach, oddają własną Energie Życiową, bez której nie byłoby Życia na Ziemi. Bez Energii Światłości byłby tylko bezruch, noc, nicość.
Szanuj swój Oddech. Zwracaj Uwagę na to co Myślisz, Mówisz i Czynisz oraz co z siebie wydalasz i komu własne Życie oddajesz. Nie marnuj bezcennego Oddechu jak i Czasu na brak Zadowolenia z siebie i z Życia. Ducha wypełnia, większą mocą, Zachwyt, nad tym co jest i co oddaje się dla innych z siebie.
Poniżej pokaz Hologramowy Mistrzostw Świata w Katarze z 2022r.
Przyznaj, że widok Zjawiskowy, zapierający dech w Piersiach. Jakże Realny, ale czy namacalny? Technologia, jak Duch, Rozwija się.

pokaż cały opis
W katalogu: Filmy JasnowidzJacek.blogspot.com
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 12815 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Pokaz Hologramowy Mistrzostwa Świata w Katarze 2022
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie