Ale Dziura - CAŁA PRAWDA o Jaskini Wpier*olu - To tu był Patecki, Tromba i Czvjnik
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12473 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: kmilek
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2022-10-17

Ale Dziura - CAŁA PRAWDA o Jaskini Wpier*olu - To tu był Patecki, Tromba i Czvjnik

Jaskinia Wpierdolu została nazwana tak dzięki Piotrkowi z Kanału: Kawiak Jones! To on wypromował tą nazwę, którą w tej chwili posługuje się już chyba cała Polska.
W Sierpniu 2021 jaskinie tą przeszedł Patecki (Patec) z Ekipy Friza, przejście jaskini zostało udostępnione na filmie: TO BYŁY NAJGORSZE MOMENTY W MOIM ŻYCIU, a w październiku tego samego roku przepełzną ją Trąba również z Ekipy Friza, udokumentował to na filmie: PIERWSZY RAZ BAŁEM SIĘ O WŁASNE ŻYCIE!
Końcem Marca 2022 Youtuber zwany Czvjnik wykonał w niej kilka challengy, można je zobaczyć na filmie: Przetrwałem w tej JASKINI co PATEC i TROMBA..

A Ty - dasz radę ja przejść


Zapraszam na:
Kursy wspinaczki skalnej z szkołą wspinania Kowalscy Team.
Wycieczki jaskiniowe o całym przekroju trudności od tych lightowych do tych extremalnych, tych pionowych i całkiem poziomych - wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, między innymi: instruktorów sportu, instruktorów wspinaczki, instruktorów rekreacji ruchowej, instruktorów survivalu, a także przeszkolonych grotołazów.
Wycieczki na Via Ferraty razem z kursem i przeszkoleniem poruszania się po nich.
Organizujemy wycieczki terenowe po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, po małopolskich lasach.

KONTAKT: kontakt@kowalscyteam.pl

https://www.facebook.com/KowalscyTeam
https://www.instagram.com/kamil_kowalski_team/


UWAGA:
Nie naśladuj osób na filmie, nie wchodź do jaskiń na własną rękę - jest to skrajnie niebezpieczne! Jeśli chcesz chodzić po jaskiniach, poszukaj klubu taternictwa jaskiniowego - tam dowiesz się jak to robić bezpiecznie lub znajdź instruktora/firmę/osobę, która cię przeszkoli i oprowadzi w bezpieczny sposób.


Podróże, pasja, marzenia, szaleństwo, motywacja! To właśnie My!


#Jaskinia #Urbex #Survival #caving
#underground #cave #jaskinie
#cavinggonewrong #exploring
#speleologia #grotołaz #speleology
#speleo #caveman #archeologia
#KowalscyTeam
Kowalscy Team, Ale Dziura, Ale Lufa, jaskinia, jaskinie, Cave, eksploracja, speleologia, speleology, speleo, grotołaz, caveman, urbex, underground, survival, caving, caving gone wrong, cave exploring disasters, exploring, grota, kurs jaskiniowy, wycieczki po jaskiniach, turystyka jaskiniowa, jaskinie w tatrach, zwiedzanie jaskiń, trener, trening, trener personalny, instruktor, góry, wspinaczka, instruktor wspinaczki, kurs wspinaczki, claustrofobia, claustrophobia, fobia, wypadki w jaskiniach, wypadki jaskiniowe, historia jaskini, archeologia, odkrycie, wykopaliska, historia, poszukiwania, poszukiwacz, jaskinie jury, archeolodzy w jaskini, bilety do jaskini, ceny biletów do jaskini, piękne miejsce, piękne miejsca, gdzie jechać na wycieczkę, gdzie na wycieczkę, wycieczki, gdzie na weekend, ciekawe miejsca na wycieczki, ciekawe szlaki turystyczne, gdzie w góry z dzieckiem, atrakcje dla dzieci, gdzie na weekend z dzieckiem?

pokaż cały opis
4.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 12473 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Ale Dziura - CAŁA PRAWDA o Jaskini Wpier*olu - To tu był Patecki, Tromba i Czvjnik
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie