Jak zrobić prasę stolarską, ściski do klejonek
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10271 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Meble Twojego Pomysłu
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2016-12-15

Ściski stolarskie w warsztacie to podstawa. Zobaczycie jak, w głównie tani sposób, usprawnić pracę z klejeniem elementów drewnianych. Prasa stolarska pomaga nam pracować szybko i z maksymalnym dociskiem potrzebnym do klejenia z niewidocznymi połączeniami. Tylko na prasie zrobimy prostą i dobrze sklejoną klejonkę drewnianą. W prasie możemy kleić elementy długości 290cm i wysokości ponad 160cm. Cała konstrukcja prasy zrobiona jest z profili stalowych 7x5 cm ze ścianką 3mm. Na ramie zamontowanych jest dziewięć przesuwnych profili pionowych na który znajdują się ściski śrubowe, oraz jeden który służy do docisku w poziomie. Ściski można przesuwać pionowo wzdłuż profili, dopasowując do wielkości ściskanego elementu, i blokować dzięki nawierconym otworom. Dodatkowymi elementami prasy są dociski służące do dociskania klejącego elementu do całej prasy. Docisków jest pięć i dzięki nim całość jest naprawdę stabilna. Klejonka po dociśnięciu ściskami śrubowymi oraz dociskami jest prosta i nie widać żadnego połączenia.


MebleTwojegoPomyslu.pl - nadajemy drewnu kształt.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.


www.mebletwojegopomyslu.pl
www.facebook.com/mebletwojegopomyslu


Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu

pokaż cały opis
W katalogu: Prezentacje
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 10271 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Jak zrobić prasę stolarską, ściski do klejonek
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie