Piła formatowa Holzkraft minimax sc 2 classic / Saw formatting Holzkraft minimax sc 2 classic
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13875 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Meble Twojego Pomysłu
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2017-02-04

Piła formatowa Holzkraft minimax sc 2 classic produkcji Włoskiej. Formatówka Holzkraft do drewna z podcinakiem, idealnie nadaje się do niewielkiego warsztatu lub do pracy z niewielkimi elementami, chociaż z dużymi również daje sobie świetnie radę. To zasługa mocnego silnika o mocy 4 kW. Tarczę główna jak i podcinak zasila ten sam silnik przemysłowy. Tarcza gówna może być pochylana do kąta 45 stopni oraz regulowana w pionie. Podcinak regulowany jest w poziomie i pionie, Zaletą jest możliwość chowania podcinaka, jeśli nie jest potrzebny do pracy. Wózek boczny jest wykonany w całości z aluminium i prowadzi się lekko i bez żadnych luzów. Długość wózka z przedłużeniem to 190cm, co pozwala na cięcie elementów do długości 194cm. Do wózka montowany jest pomocniczy blat z przykładnicą, co umożliwia cięcie pod kątem 90stopni. po prawej stronie tarczy znajduje się druga przykładnica. Cała konstrukcja jest stabilna i waży około 280kg. Praca na tej formatówka jest jak najbardziej sprawna. Jeśli miałbym porównać z innymi piłami formatowymi lub ich producentami to będzie mi ciężko, gdyż nie pracowałem na innych maszynach. Różnicą przy zakupie piły Holzkraft a Felder Hammer K3 winner była niższa cena, dwa stopery zamiast jednego oraz docisk.

.........................................................................................................

Zapraszam do Subskrybcji, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl - nadajemy drewnu kształt.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/
https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu
........................................................................................................

Formatsäge Holzkraft Minimax SC 2 classic
Sierra para Holzkraft Minimax SC 2 clásica
Sizing zag Holzkraft Minimax sc 2 classic
Dimensionering oplevede Holzkraft Minimax sc 2 klassiske
Suurus nägi Holzkraft Minimax sc 2 klassikaline
Déligneuse Holzkraft Minimax sc 2 classic
Форматирующая пила Holzkraft Минимакс SC 2 классический

Saw formatting Holzkraft Minimax sc 2 classic Italian production. Saw Holzkraft the wood-cutter, ideal for a small workshop or to work with small elements, though large also give you a great advice. This is due to the powerful engine of 4 kW. Shield Home and Scoring blade feeds the same engine industry. Shield shit can be tilted to an angle of 45 degrees and a height-adjustable. Scoring blade is adjusted vertically and horizontally, the advantage is the possibility of hiding scoring blade, if you do not need to work. Side loader is made entirely of aluminum and are carried out smoothly and without any backlash. The length of the extension of the trolley is 190cm, which allows for cutting elements to the length of 194cm. The trolley is mounted on top of the auxiliary crosscut, which allows you to cut at an angle of 90 degrees. on the right side of the disc is a second T-square. The whole structure is stable and weighs about 280kg. Work on this saw is the most efficient. If I compare with other saws formatowymi or their manufacturers it will be difficult for me, because I did not work on other machines. The difference when buying a saw Holzkraft Felder and Hammer K3 winner was cheaper, two stopwatches instead of one, and pressure.

.................................................. .................................................. .....

Feel free to subscribe to be updated:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl - we give the wood shape.

With video productions step by step, you will see how your ideas are created perfect furniture and wood items.

We will show how to make from scratch furniture and wooden structures, as do the aids and templates useful in the workshop. You see also how to use hand tools, power tools and woodworking machines. We will share with you the knowledge and experience acquired.

Carpenter's workshop
Furniture Your Idea

pokaż cały opis
W katalogu: Prezentacje
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 13875 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Piła formatowa Holzkraft minimax sc 2 classic / Saw formatting Holzkraft minimax sc 2 classic
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie