Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14998 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Bydgoscy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego pod lupę wzięli zachowanie kierowców na ulicach Bydgoszczy. Zachowania kierujących na ulicy Pileckiego oraz na Rondzie Toruńskim obserwowali przy pomocy drona.

Jak widzimy na załączonym filmie nie wszyscy kierowcy wiedzą, że zapalające się czerwone światło na skrzyżowaniu oznacza obowiązek zatrzymania się.

W trakcie działań mundurowi ujawnili 6 kierowców, którzy nie stosowali się do sygnalizacji świetlnej i obowiązujących przepisów przejeżdżając przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Czterech z nich policjanci ukarali mandatem karnym, a dwóch pouczyli.

Za niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej taryfikator przewiduje mandat w wysokości od 300 do 500 złotych oraz 6 punktów karnych.

Tego typu działania będą kontynuowane

Mail: blackbird4721@gmail.com Masz ciekawy film wyślij go nam.
Zajmuje duzo miejsca? Podeslij link https://wetransfer.com/ Dziekuję

Witaj Kierowco na naszym kanale znajdziesz drastyczne przedstawienie egzekwowania prawa w kontekście edukacyjnym , prosimy nie naśladować pokazach czynów.

Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej krytyki, nauczania, komentowania etc.

#PIRACI #Polska #Polskiedrogi

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14998 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: POLICYJNY DRON PONOWNIE OBSERWOWAŁ ZACHOWANIE KIEROWCÓW NA ULICACH BYDGOSZCZY
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie