Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14933 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Dzięki profesjonalnemu i nowoczesnemu sprzętowi, policjanci mogą szybciej reagować na zagrożenia jakie pojawiają się na naszych drogach. W tym celu, oprócz laserowych mierników prędkości i nieoznakowanych radiowozów wykorzystujemy policyjne drony. Wyposażone w precyzyjną kamerę rejestrują wykroczenia popełniane w miejscach, gdzie dochodzi do niebezpiecznych sytuacji.

Policjanci ruchu drogowego w codziennej służbie do dyspozycji mają ręczne mierniki prędkości, oznakowane i nieoznakowane radiowozy wyposażone w wideorejestratory, a także urządzenia do badania stanu trzeźwości. Dbają o bezpieczeństwo na naszych drogach i nie pobłażają tym, którzy lekceważą prawo.

Od kilku miesięcy opolscy funkcjonariusze dysponują również policyjnym dronem. Jest on wykorzystywany do wsparcia działań operacyjno rozpoznawczych i poszukiwawczo ratowniczych, a także rejestracji działań policyjnych. Oprócz powiatu opolskiego sprzęt jest wykorzystywany również w działaniach powiatowych.

Dron pozwala mundurowym monitorować odcinki dróg, w których dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, a w tym do wypadków drogowych. Tam gdzie trudno w inny sposób zarejestrować rażące wykroczenia, do działania wkracza dron. Wykorzystywany w całym województwie jeszcze nie raz będzie monitorował odcinki brzeskich dróg. Dlatego kierowco pamiętaj, że pośpiech i brak uwagi jest złym doradcą na drodze. Powoduje niebezpieczne sytuacje dla wszystkich użytkowników dróg i naraża Cię na niepotrzebne konsekwencje karne.

Mail: blackbird4721@gmail.com Masz ciekawy film wyślij go nam.
Zajmuje duzo miejsca? Podeslij link https://wetransfer.com/ Dziekuję

Witaj Kierowco na naszym kanale znajdziesz drastyczne przedstawienie egzekwowania prawa w kontekście edukacyjnym , prosimy nie naśladować pokazach czynów.

Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej krytyki, nauczania, komentowania etc.

#PIRACI #Polska #Polskiedrogi

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14933 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: POLICYJNY DRON NA STRAŻY BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie