Prawo Naturalne Vs.  Prawo Morskie [Korporacja]
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14906 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: TOMI3356

Material z www.AcariAryaca.pl

Jednolity kodeks handlowy został zatwierdzony przez Amerykańskie Stowarzyszenie Prawników, które jest franczyzną, podlegającą oddziałowi Brytyjskiego systemu prawnego i jego hierarchii opartej na Londyńskim Temple Bar (nazwany po sekretnym stowarzyszeniu Templariuszy Iluminatów). Siła która kontroluje Amerykę ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii i Europie, ponieważ to właśnie tam znajduje się moc, która jest właścicielem Korporacji Stanów Zjendoczonych. Nawiasem mówiąc, jeśli myślisz, że to dziwne, że sąd na suchym lądzie może być poddawany pod Prawo Morskie, spójrz na Kodeksu Stanów Zjednoczonych, Tytuł 18 B 7. Mówi, że Jurysdykcja Admiralicji ma zastosowanie w następujących miejscach, na: wysokim morzu; każdym Amerykańskim statku; wszelkich ziemiach zastrzeżonych lub nabytych do użytku Stanów Zjednoczonych, oraz pod ich wyłączną i jednoczesną jurysdykcją albo w każdym miejscu zakupionym lub nabytym w inny sposób przez Stany Zjednoczone za zgodą ustawodawcy państwa. Innymi słowy, kontynent Amerykański, wszystko to opiera się na Prawie Rzymskim, ponieważ Iluminaci gdziekolwiek by nie byli, to grali w tę samą grę na przestrzeni wieków. Główni politycy wiedzą, że tak jest i tak samo administratorzy rządowi, sędziowie, prawnicy i wewnętrzni dziennikarze. Ci, którzy zdadzą sobie sprawę, co się dzieje i zwrócą się do sądu o nazwę prawdziwego wierzyciela lub odbiorców grzywien nałożonych przez system prawny, to usłyszą odmowę udzielenia informacji przez sędziego. Prawdziwymi wierzycielami w takich przypadkach oraz ostatecznymi odbiorcami grzywien są banki, dla których korporacja kraj jest bankrutem.David Icke, Tales from the Time Loop

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 3
Włącz dostęp do 14906 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Prawo Naturalne Vs. Prawo Morskie [Korporacja]
Najlepsze komentarze
avatar
anonim157 (*.*.197.157) 2022-02-19 23:45:48 +3
ciekawy poglad na regulacje prawne Odpowiedz
avatar
anonim2 (*.*.101.2) 2022-03-21 16:34:53 +5
@TOMI3356: Dzien Dobry!!

"Matrix" jako film jest przekazem i alegorią tego co się dzieje. Dotyczy to Ludzi czyli Energii (którą Jesteśmy) któarą pod wpływem różnych sposobów, narzędzi, ludzi systemu i samego systemu zostaje przemianowana na energię strachu, lęku, bólu itp. a z tej energii korzystają istoty które się nią żywią, oprócz tego dochodzi temat sztucz.intel. której piwecami są owe istoty (gadzie) rękami sprzedajnych ludzi wzmacniając ten cały proceder.

Natomiast to już przeszłość a to co się dzieje obecnie to już tylko efekt fali uderzeniowej (jak wrzucony kamień do wody i rozchodzi się fala która się kończy)
spowodaowanej przez potężną Czystą Energię i Wzoszącą się planetę ZIemie a przedewszystkim Wzonoszącym się Ludziom którzy sa już przebudzeni a dzięki temu budzi się co raz więcej Ludzi to jest Lawina Serdecznego Miłowania i koniec tyranii ....

Trzymajcie SIę Czystego Światła Czystego Źródła Stworzenia!! Odpowiedz
TOMI3356 2022-02-24 22:47:56 +3
@anonim157: Zyjemy w matrixie prawa korporacyjnego. Matrix był filmem dokumentalnym Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie