Czy CDA jest bezpieczne?

Tak!

CDA Premium to płatna usługa typu VOD (z ang. video on demand, czyli wideo na żądanie) umożliwiająca dostęp do katalogu kilku tysięcy filmów, seriali i bajek. Wszystkie z nich wyświetlane są w pełni legalnie, na mocy licencji i umów zawartych z dystrybutorami filmowymi. Ponadto CDA Premium jest wpisane na listę dostawców audiowizualnych usług multimedialnych na żądanie prowadzoną przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji.

Miesięczny dostęp do CDA Premium kosztuje zaledwie 23,99 zł. Najprostszą i najwygodniejszą formą płatności jest karta płatnicza - wystarczy zarejestrować swoją kartę VISA lub MasterCard. Opłata abonamentowa będzie pobierana automatycznie. W każdej chwili możesz zrezygnować bez podawania przyczyny! O tym jak zrezygnować przeczytasz tu: www.cda.pl/usunpremium. Jeśli nie posiadasz karty płatniczej możesz skorzystać z innych form płatności.

Brak umowy i formalności. Nie korzystasz - nie płacisz!

Za CDA Premium możesz także zapłacić przelewem bankowym (operatorem jest platforma Przelewy24), telefonem (T-Mobile, Orange, Heyah, TuBiedronka), paysafecard lub kuponem zdrapką (dostępne m.in. w sieci Kolporter).

Strona CDA Premium jest zabezpieczona certyfikatem SSL i jest w pełni bezpieczna. Dodatkowo wszystkie dane wrażliwe jak np. numer karty przechowywane są tylko i wyłącznie przez organizację płatniczą obsługującą transakcje. Wykupując abonament w CDA Premium zyskujesz nie tylko dostęp do ekskluzywnych treści, ale szereg innych korzyści. O tym „Dlaczego warto subskrybować CDA Premium” dowiesz się tu: www.cda.pl/premium.

Logowanie