13 dzień przesłanie nadziei
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12475 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: grg11

Niezwykły fabularny film o Fatimie.

Ponad 70.000 świadków i światło bielsze od śniegu, jaśniejsze niż kryształ w promieniach słońca, opisane potem jako Cud Słońca.


W świecie rozdartym przez prześladowania, wojny i ucisk, troje dzieci wybranych do przekazania światu przesłanie nadziei.

Opierając się na wspomnieniach najstarszej z dzieci Łucji Santos i na tysiącach świadectw naocznych świadków film 13-ty Dzień w artystycznej postaci ukazuje prawdziwą historię trójki pastuszków, którzy doznali sześciu Objawień Najświętszej Maryi Panny, w okresie od maja do października 1917, zakończonych cudem proroctwa.

Władze porwały potem dzieci z domów, wtrąciły do więzienia i przesłuchiwały grożąc śmiercią, nic jednak nie zdołało uciszyć prawdy, a ich prawdziwa historia powoli przedostawała się do opinii publicznej.

Niewiasta rozpoznana później jako Najświętsza Maryja Panna przekazała dzieciom TAJEMNICĘ opowiedzianą w trzech częściach, od wstrząsającej wizji piekła po prorocze ostrzeżenia dotyczące przyszłych wydarzeń, w tym nadejścia II Wojny Światowej, rozprzestrzenienia się komunizmu i zamachu na Papieża.

Dzieci, które przeżyły Objawienia, już nie żyją. Dwoje z nich stało się Błogosławionymi.

W stylistycznie piękny i innowacyjny sposób scenarzysta i reżyser Ian i Dominic Higgins wykorzystali całą gamę efektów cyfrowych po to, by wykreować wspaniałe obrazy i wizje ostatecznego cudu, których nigdy przedtem nie udało się w pełni zrealizować na ekranie.

Film Fatima 13 Dzień kręcono w Portugalii i w Wielkiej Brytanii przy pomocy 250 osobowej obsady umożliwiającej uzyskanie wrażenia siedemdziesięciotysięcznego tłumu, z trojgiem portugalskich dzieci w roli bohaterów Objawienia.

Film inspirujący tysiące widzów jest świadectwem największego cudu XX wieku jako doświadczenie niesamowite, przepełnione emocjami i często wstrząsające dzięki opisowi świata trójki dzieci, które wybrały lojalność dla własnych przekonań, nawet w obliczu śmierci.

pokaż cały opis
4.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 12475 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: 13 dzień przesłanie nadziei
Najlepsze komentarze
avatar
anonim51 (*.*.39.51) 2023-03-19 14:02:00 0
Bog Zaplac!
Bardzo piekne i uznane juz przez kosciol objawienie. Odpowiedz
avatar
anonim74 (*.*.153.74) 2023-01-01 16:09:00 0
Wpiszcie w Google: Cała prawda o objawieniach fatimskich Odpowiedz
avatar
anonim () 2023-03-19 14:03:50 0
@anonim74: Oby to nie bylo dopiero w piekle..? Nie zycze tego nawet tobie. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie