tzw.  hiszpanka to planowane morderstwo Lektor PL
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9976 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Podczas pierwszej wojny światowej więcej ludzi zmarło na grypę hiszpankę niż od kul. Szacuje się, że w latach 1918-1920 zmarło około 50 milionów ludzi. Zarażona została jedna trzecia całej światowej populacji, uważa się, że była to największa pandemia, jakiej kiedykolwiek doświadczył świat, gorsza nawet od średniowiecznej Czarnej Śmierci. Jest kilka bardzo interesujących rzeczy na temat hiszpańskiej grypy:

po pierwsze: nie zaczęło się w Hiszpanii
po drugie: to nie była grypa
Jest ich więcej, ale zacznijmy od tych dwóch, dobrze?

Jeśli nie zaczęło się to w Hiszpanii, to gdzie?

W Stanach Zjednoczonych!

Jeśli to nie był wirus grypy, to co to było?

Była to bakteria, która powodowała ciężkie, a w większości przypadków śmiertelne zapalenie płuc!

Według badań przeprowadzonych w 2008 r. przez Narodowy Instytut Zdrowia, bakteryjne zapalenie płuc było przyczyną śmierci w co najmniej 92,7% przypadków autopsji badanych podczas pandemii w latach 1918-19.

Dlaczego więc nazywamy ją hiszpańską grypą?

Jako wabik, zasłona dymna, aby ukryć prawdę.

A dlaczego?

Ponieważ prawda jest tak ohydna, że większość ludzi woli usłyszeć wygodne kłamstwo.
Pierwsze przypadki bakteryjnego zapalenia płuc w 1918 r. odnotowano w bazie wojskowej w Fort Riley w stanie Kansas. Krótko mówiąc, w pierwszej połowie 1918 roku żołnierzom w Forcie Riley wstrzyknięto eksperymentalną szczepionkę przeciw bakteryjnemu zapaleniu opon mózgowych, wyhodowaną na koniach przez Instytut Badań Medycznych Rockefellera w Nowym Jorku, obecnie Uniwersytet Rockefellera. Tak zwana hiszpańska grypa była eksperymentem szczepionkowym, który poszedł strasznie źle. Cóż, my, ludzie, tak właśnie byśmy powiedzieli. Kabała nazwałaby to czymś innym, nazwałaby to eksperymentem z najlepszym wynikiem w historii. Miliony amerykańskich żołnierzy zostało zaszczepionych tymi eksperymentalnymi surowicami. 2 miliony z nich wyjechało za granicę, walczyli w złych warunkach sanitarnych, więc bakterie rozprzestrzeniały się jak ogień, gdziekolwiek się znaleźli. Następnie rozprzestrzeniono historię, że ci żołnierze wrócą do domu z wszelkimi rodzajami europejskich chorób, więc amerykańska populacja również została zaszczepiona. Co gorsza, szczepionki były rozprowadzane również w całej Europie. Zmarli tylko zaszczepieni, zdrowi mężczyźni i kobiety w kwiecie wieku, a nie osoby starsze, jak w przypadku wirusa grypy.

Kto był odpowiedzialny za ten program dystrybucji i masowych szczepień?

Instytut Rockefellera!

Kim był odpowiedzialny naukowiec?

Doktor Frederick Lamont Gates!

Według Fredericka Gatesa, wstrzykiwali oni żołnierzom losowe dawki eksperymentalnej szczepionki przeciwko bakteryjnemu zapaleniu opon mózgowych. Ci, którzy przeżyli, stali się tzw. dorosłymi w chmurach, co oznacza, że rozprzestrzenili bakterię na innych. Nawet dla nieszczepionych! W dzisiejszych czasach nazywamy to Shedding co znaczy zrzucaniem. Zaszczepieni zarażają niezaszczepionych.

Cóż za niesamowity zbieg okoliczności, nieprawdaż?
Fryderyka Gatesa wtedy Billa Gatesa teraz!
Inicjatywa Rockefellera wtedy, Inicjatywa Rockefellera teraz!
Choroba powstała w Fort Riley w USA, a obecnie w Wuhan Lab w Chinach.
Wówczas zamknięte społeczeństwa, teraz zamknięte społeczeństwa.
Chmury dorosły, a następnie Shedding dzisiaj.
Wszystko dla naszego własnego dobra, dla naszego bezpieczeństwa.
Wtedy i teraz, a między nimi sto lat różnicy!

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9976 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: tzw. hiszpanka to planowane morderstwo Lektor PL
Najlepsze komentarze
avatar
anonim102 (*.*.191.102) 2021-08-13 03:36:31 +1
Znam inną wersję... Przyczyną były szczepienia przeciw tyfusowi. Jak go zwał, tak go zwał... Mechanizm rozprzestrzeniania się był podobny. Ta historia jednak wymaga weryfikacji. Istnieją przecież wirusowe zapalenia płuc. Przyjmuje się hipotezę burzy cytokinowej. Podjęte zostały próby namnożenia i sekwencjonowania wirusa z tkanek pobranych od ofiar epidemii, których ciała zachowały się w masowych grobach w strefie zmarzliny na Alasce. Istniały także próbki tkanek w laboratorium armii USA. Mnie to bardziej przekonuje. Poza tym, jak się zdaje, pierwsze przypadki zachorowań zdarzyły się już przed 1918 rokiem. Szczepionka przeciw tyfusowi była znana jeszcze przed wojną. Masowe szczepienia żołnierzy wprowadzono po obu stronach frontu. Bardzo prawdopodobne, że wirus powstał przy produkcji tych szczepionek przez mutacje w organizmach zwierząt używanych w pośrednich fazach produkcji. Ta droga jest o wiele bardziej prawdopodobna. Szczepionka przeciw tyfusowi była w czasie wojny szeroko stosowana. Nie uważano, że jej stosowanie miało charakter eksperymentu. Szczepiono więc miliony żołnierzy. Odpowiedz
avatar
anonim255 (*.*.87.255) wysłano z m.cda.pl 2021-09-18 13:38:12 0
Masz może info ile żydów na jedno mydło szło? Odpowiedz
artur_zagaj1 2021-09-18 18:23:26 0
@anonim255: To była mała produkcja ( badanie różnych receptur) która dopiero miała ustalić jaka jest opłacalność produkcji tego towaru. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie