10 etapów ludobójstwa w kontekście Covid (napisy PL) 10 stages of genocide vs Covid (PL subtitles)
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9466 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Henna Maria Vermeulen opowiada o stworzonej przez Gregoryego Stantona klasyfikacji 10 etapów ludobójstwa w kontekście bieżących wydarzeń na świecie.
Niedawno umieściłam na kanale film o tej samej tematyce, ale zdecydowałam się przetłumaczyć oba nagrania, jako że to ujęcie tematu bardzo ze mną zarezonowało i uważam, że każdy z tych filmów wnosi nieco inną - ale równie istotną - jakość do dyskusji.

W listopadzie 2019 r. Henna Maria Vermeulen założyła organizację non-profit o nazwie Dawn of Peace (Świt Pokoju), której celem jest ochrona integralności i świętości życia poprzez świadomy aktywizm i edukację w zakresie duchowego wymiaru człowieczeństwa. Naczelne wartości organizacji to wyrzeczenie się przemocy, wolność (w tym wolność medyczna i wolność od dominacji technologicznej), prawo naturalne, suwerenność jednostki (ze szczególnym uwzględnieniem suwerenność cielesnej) oraz uzdrawianie holistyczne. Wartości te traktowane są przez członków organizacji jako istotne narzędzia ewolucji ludzkości. Deklarowanym celem organizacji jest poprowadzenie ludzi poza dominującą obecnie doktrynę apatii, oszustwa i dominacji, do kultury współczucia, prawdy i wolności.

Henna Maria jest też dyrektorem międzynarodowego ruchu Policjanci w Obronie Wolności, utworzonego w 2020 r. przez hiszpańskie stowarzyszenie Policías Por La Libertad. Naczelnym celem ruchu jest re-humanizacja społeczeństw oraz przywracanie zaufania i jedności między pracownikami służb mundurowych a obywatelami.
Działania organizacji obejmują m.in.:
- organizowanie pokojowych marszów, wydarzeń i kampanii mających na celu edukację zarówno obywateli, jak i pracowników sił bezpieczeństwa (policja, służby porządkowe i wojsko) w zakresie praw człowieka, wolności obywatelskich i praw konstytucyjnych
- pomoc funkcjonariuszom policji doświadczających presji, nękania lub dyskryminacji w miejscu pracy z powodu ich chęci wykonywania swej pracy zgodnie z etyką zawodową
- zapewnienie prawnego i moralnego wsparcia obywatelom, którzy doświadczyli niesprawiedliwości i niewłaściwego traktowania ze strony służb mundurowych
- wskazywanie i nagłaśnianie oznak rosnącej tyranii, celem ochrony pokoju i sprawiedliwości społecznej
Cytując za stroną organizacji (edycja własna):
Naszym głównym celem jest zjednoczenie policji i obywateli we wspólnej walce o wolność. Jako członkowie sił bezpieczeństwa musimy głęboko przemyśleć moralność naszych działań. Chociaż nosimy mundur, nie zwalnia nas to z osobistej odpowiedzialności jako istot ludzkich. Nasza praca bynajmniej nie gwarantuje nam większych praw niż mają nasze Siostry i Bracia w cywilu. Apelujemy do wszystkich funkcjonariuszy o zdrowy rozsądek i etykę zawodową. Pragniemy przypomnieć członkom sił bezpieczeństwa, że do naszych głównych obowiązków należy służba obywatelom oraz ochrona i poszanowanie ich wolności i praw, stanie na straży pokoju i sprawiedliwości społecznej oraz zapobieganie i zwalczanie przestępczości.
Jesteśmy istotami ludzkimi, mającymi nieść pomoc i ochronę innym istotom ludzkim. Tyrania nie jest tworzona przez tyranów, jest tworzona przez tych, którzy wykonują tyrańskie rozkazy.

Strony organizacji Dawn of Peace:
https://www.dawnofpeace.org/
https://www.youtube.com/channel/UClr0Ilhl-cVgAIhrChs7Ucg

Strona organizacji Policjanci w Obronie Wolności:
https://policeforfreedom.org/

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 9466 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: 10 etapów ludobójstwa w kontekście Covid (napisy PL) 10 stages of genocide vs Covid (PL subtitles)
Najlepsze komentarze
avatar
anonim79 (*.*.58.79) 2021-03-04 10:09:59 +9
Wszyscy o tym wiemy, a w dalszym ciągu nic nie robimy !!!!!!!! Odpowiedz
avatar
anonim245 (*.*.24.245) wysłano z m.cda.pl 2021-03-15 12:08:52 +6
Słów mi brak, jak to wszystko skomentować? Czy będziemy w stanie obronić się przed tymi potworami? Odpowiedz
avatar
anonim196 (*.*.37.196) wysłano z m.cda.pl 2021-03-01 22:49:55 +6
Super. Dziękuję za słowa prawdy! Odpowiedz
avatar
anonim254 (*.*.208.254) wysłano z m.cda.pl 2021-03-03 15:38:33 +2
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Kosmiczne Mistrzostwa (2020) Lektor PL premium Jest rok 2071. Kosmiczna wojna całkowicie zmieniła klimat na Ziemi, a nad Moskwą góruje ogromny statek obcych.

Włącz CDA Premium!
Nowy Robinson Crusoe (2016) Dubbing PL premium Pełna przygód i humoru animacja dla całej rodziny!

Oglądaj już teraz w CDA Premium! Nie kupuj kota w worku, testuj 14 dni za darmo!

Logowanie