Obnażony News - Prowokacja Wrocławska - Hucpa 70 (ON#4) - ocenzurowany przez Syjonistów (YouTube)
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9713 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

www.pap.pl/aktualnosci/news,1400378,we-wroclawiu-obchody-70-rocznicy-powstania-panstwa-izrael.

Rabbis Say its OK to Kill Goyim - https://youtu.be/UhFvfW3Pai0

Racist Jewish woman threatens to murder Gentiles on Ukrainian train - https://youtu.be/gjlL_MlbGLo

http://www.pitribe.com/posts.aspx?id304.66047483_nazis-zionist-germany-israel

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz zwolennik multikulturalizmu oraz twardy orędownik sprowadzania do Wrocławia Ukraińców. Nienawidzi pieprzonych nacjonalistów jak powiedział na spotkaniu z użytkownikami Twittera w grudniu 2016 roku. Częsty uczestnik nabożeństw w synagodze Pod Białym Bocianem, w której odbudowę był mocno zaangażowany, a w której w 2010 roku zapewnił, że zrobi wszystko, by stolicy Dolnego Śląska przywrócić żydowskie serce. Ponadto dał się poznać jako adorator marksisty Zygmunta Baumana, którego w 2013 roku poprosił o przeprowadzenie wykładu na Uniwersytecie Wrocławskim. Prelekcja została przerwana przez kibiców Śląska Wrocław, którym Dutkiewicz wypowiedział wojnę.

Wyżej wymienieni prezydenci, a zarazem orędownicy islamskich fundamentalistów, nie są politykami apolitycznymi, jak piszą niektóre media. W zdecydowanej większości to politycy Platformy Obywatelskiej, mający na koncie ogromne przekręty. Niektórych z nich śmiało można nazwać członkami organizacji paramafijnych. To włodarze, którym nie leży na sercu dobro miasta i Ojczyzny, ale zależy jedynie na zbijaniu partykularnych interesów. Proszę zwrócić uwagę, że jeśli nie walczą o wysoką pensję, jak chociażby prezydent z Białegostoku, to starają się zbić duży kapitał w czasie jednej kadencji, zazwyczaj na nieruchomościach, do których po prostu mają dostęp. Ponadto to ludzie, których śmiało możemy podejrzewać o partycypowanie w neomarksistowskich aparatach. Biorąc pod uwagę, jakie dyrektywy wypełniają: homo-propaganda, multikulturalizm, migracja banderowska, nie powinniśmy mieć co do tego żadnych wątpliwości.

W związku z ich próbą sprowadzenia do polskich miast islamskich imigrantów, należy wziąć sprawy w swoje ręce i w tych wszystkich miastach zacząć się organizować, zbierać podpisy pod sprzeciwem polityki multi-kulti i organizować manifestacje.

Wiemy kogo skazać na infamię. Znamy nazwiska infernalnych prezydentów, na których w 2018 po prostu nie wolno nam głosować. Prawdopodobnie kilku z wyżej wymienionych nie będzie kandydowało w 2018 roku, dlatego pamiętajmy by nie głosować również na tych, którzy będą przez nich rekomendowani do prezydentury.

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 9713 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Obnażony News - Prowokacja Wrocławska - Hucpa 70 (ON#4) - ocenzurowany przez Syjonistów (YouTube)
Najlepsze komentarze
avatar
anonim214 (*.*.252.214) wysłano z m.cda.pl 2019-04-19 09:30:55 +1
Co za brednie. Ćpun czy wariat? Odpowiedz
avatar
anonim147 (*.*.172.147) wysłano z m.cda.pl 2020-03-29 15:26:17 0
Brednie, manipulacje, zmyślenia, nieuctwo.
Durne i nieśmieszne więc strata czasu bo nic nie wniesie, nawet rozrywki.
Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie