Wulkan (The Volcano1997) Lektpr Pl 720p.
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8376 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

W Los Angeles geolodzy rejestrują przejawy wzmożonej aktywności tektonicznej. Ludzie obawiają się trzęsienia ziemi. Ale w tunelach kolejki podziemnej pojawiają się najpierw opary siarki, potem lawa wulkaniczna. Burmistrz powołuje sztab kryzysowy.

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 8376 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Wulkan (The Volcano1997) Lektpr Pl 720p.
Najlepsze komentarze
avatar
anonim127 (*.*.209.127) 2021-02-23 21:51:29 0
Moim zdaniem, tej produkcji zabrakło swoistej widowiskowości w przyzwyczajeniu widza do tego, jak na ogół te wulkany wyglądają i jak zachowują się podczas tej standardowo erupcyjnej siły destrukcji, kojarzonej z potężną eksplozją, która w moment skora obrócić tą miejską metropolię w perzynę.
Jednak z drugiej strony wykorzystano coś bardzo fajnego, być może nawet w zamierzeniu, tym samym niejako udowadniając, że wulkan wcale nie musi być górą, czy skałą o tym charakterystycznym dla siebie stożku, ile równie dobrze terenem stosunkowo płaskim, z pozoru kompletnie nie zauważalnym, by miały zachodzić w nim jakiekolwiek podejrzane procesy sejsmologiczne, kojarzące się na ogół z tym właśnie typowym wulkanem. Gdyż równie dobrze może być to twór głębinowy, którego z powierzchni nie widać, tworzący po erupcji głęboko podziemne rozległe zapadlisko. Jak np park krajobrazowy Yellowstone, którego powierzchnia zasadniczo w całości jest przecież jednym wielkim super wulkanem, jakiego nie widać, a jaki wiadomo, że jednak istnieje i że wybucha regularnie co jakieś tam kilka set tysięcy lat, więc obecnie, jakby się nieco spóźniał z tą kolejną erupcją na szczęście dla nas wszystkich. Bo jak pierdutnie, to jego skutki odczuje cała planeta z niewykluczeniem, że będzie to mogło oznaczać jednocześnie koniec tego znanego nam porządku świata.
I ten film, dosyć wiarygodnie przybliża właśnie podobny proces geologiczny, że wulkan wcale nie musi być górskim szczytem, by również móc go zaliczać za ten aktywny wulkan. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off
Człowiek z magicznym pudełkiem (2017) Cały film PL premium Warszawa, niedaleka przyszłość. Adam przenosi się do przeszłości za pomocą starego radia. Jedna z podróży kończy się jednak inaczej niż poprzednie i mężczyzna zostaje uwięziony w latach 50-tych.
Valerian i Miasto Tysiąca Planet (2017) Lektor PL premium Najnowsza produkcja Luca Bessona zrealizowana z ogromnym rozmachem!

Oglądaj już teraz w CDA Premium!

Logowanie