01/07/21 | Robert David Steele, Simon Parkes, Charlie Ward | POLSKI LEKTOR
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10486 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Najważniejsze etapy, na które należy zwrócić uwagę w nadchodzących dniach: Spodziewajcie się aktywacji systemu transmisji alarmowej. Niedawno FCC wydała memorandum dotyczące wymogów prawa federalnego dotyczących wysyłania wiadomości od prezydenta do opinii publicznej. Spodziewajcie się zamieszania. Toczymy o naszą republikę bitwę z elitami, które próbują dokonać tego samego zamachu, o który oskarżają Trumpa. W bitwie będzie dezinformacja, ale wiedz, że plany są realizowane. Spodziewaj się głośnych aresztowań w ciągu najbliższych 12 dni io dowolnej porze. Pewnego ranka możesz obudzić się i odkryć, że nie ma już kogoś na wysokim stanowisku. Spodziewaj się, że będzie to wyboista jazda do samego końca. To nie jest program telewizyjny, w którym sprawy są rozwiązywane w 45 minut. Spodziewaj się, że więcej dowodów zostanie ujawnionych między teraz a 20 stycznia. Spodziewaj się pewnego rodzaju przerwy w dostępie do Internetu lub awarii: prawdopodobnie wpłynie to na Facebook, Twitter, Instagram i Gmail. Jeśli nie masz teraz ustanowionych alternatywnych form komunikacji, dobrym pomysłem byłoby rozpoczęcie ich tworzenia, nawet jeśli chodzi tylko o sprawdzanie sąsiadów. Spodziewaj się, że Trump zostanie zainaugurowany 20 stycznia! Spodziewaj się uchwalenia dekretu wykonawczego z 2018 roku i / lub ustawy o powstaniu. NIE oznacza to stanu wojennego. Pamiętajcie, że od 2018 roku jesteśmy w stanie wyjątkowym, który daje prezydentowi wiele uprawnień do działania.

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 10486 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: 01/07/21 | Robert David Steele, Simon Parkes, Charlie Ward | POLSKI LEKTOR
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie