PROROCTWO
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14914 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

https://www.proroctwo.com.pl/historia-filmu
Film, który po ludzku nie mógłby powstać...

Proroctwo to nie jest zwyczajny projekt filmowy! W czerwcu 2015 dwoje ludzi niezwiązanych dotąd ze światem filmu rozpoczęło swego rodzaju śledztwo w sprawie proroctw, które wskazują na szczególne zadanie jakie miałby otrzymać Naród Polski od Boga. Wiara ludzi, potężna modlitwa i wsparcie finansowe z jakimi spotkali się pomysłodawcy dzieła pozwoliły na zaangażowanie profesjonalnej ekipy filmowej. Dla pełnej przejrzystości finansowej realizowanego projektu powstała Fundacja św. Filomeny.

Inspiracją do podjęcia pracy nad filmem stały się słowa
quote

Jezus: Polskę szczególnie umiłowałem, jeśli posłuszna będzie Woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości, z niej wyprowadzę iskrę, która przygotuje świat na powtórne przyjście Moje
św. Faustina Kowalska
Dzienniczek

Trzeba jednak pamiętać, że już wcześniej w historii świata podobne proroctwa miały miejsce. Wspomnijmy chociażby o niemieckiej mistyczce Teresie Neumann czy o Prymasie Polski kardynale Auguście Hlondzie.

Na przestrzeni dwóch lat autorzy zwrócili się z pytaniami do kapłanów-rekolekcjonistów z Polski i zza granicy, kustoszy Sanktuariów Maryjnych, badaczy tematyki objawień Maryjnych. Przed kamerą wypowiedzieli się m.in.: o.Antonello Cadeddu, o Henrique Porcu, o. John Bashobora, o. Augustyn Pelanowski OSPPE, o. Stanisław Przepierski OP, ks. Dominik Chmielewski SDB, dr Wincenty Łaszewski, o. Jose Maniparambil SDB, ks. Piotr Glas, ks. Adam Skwarczyński, ks. Stefan Porrosa oraz ks. Jarosław Klimczyk.

Zebrany materiał nie jest dokumentem lub reportażem do jakich przywykliśmy, ponieważ wypowiedzi kapłanów i ekspertów układają się w bardzo konkretne przesłanie, jakie kieruje Pan Bóg do ludzi współczesnego świata. Jest nadzieja, że nie tylko obudzi ono ludzi letnich lecz także umocni tych, którzy czują się mniejszością w zlaicyzowanej rzeczywistości. Międzynarodowy charakter filmu uświadamia, jak bardzo ważna jest wiara katolicka pielęgnowana w sercach Polaków. W powstającym filmie szczególnie podkreślona jest niezwykła rola Maryi. W 100-lecie objawień fatimskich oraz 140-lecie objawień w Gietrzwałdzie, orędzie Maryi przynagla Polaków i cały świat do wsłuchania się w Jej głos.

W tym momencie realizacja filmu dobiega końca. Od początku Fundacja św. Filomeny postawiła sobie za cel, aby film był dostępny za darmo dla każdego, kto będzie chciał poznać odpowiedź na pytanie czym/ kim jest iskra która ma wyjść z Polski.

Cały projekt realizowany jest przez członków Fundacji pro bono, a środki na jego realizację pochodzą z darowizn przekazywanych przez instytucje i osoby prywatne.

pokaż cały opis
4.0 / 5 Oceny: 8
Włącz dostęp do 14914 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: PROROCTWO
Najlepsze komentarze
avatar
anonim45 (*.*.166.45) 2021-01-05 14:53:26 +13
Do artur_z.... Nigdy nim nie byłeś na szczęście dla moich rodaków. Odpowiedz
Artur_Dyskopata wysłano z m.cda.pl 2021-01-05 14:25:10 +1
Nie jestem Polakiem (od 30 roku życia) i jestem z tego dumny! Odpowiedz
avatar
anonim120 (*.*.130.120) 2021-01-05 16:21:13 +13
@artur_zagaj1: my tez jestesmy dumni, pierwsi z tonącego okrętu uciekają szczury. good luck niemcu Odpowiedz
avatar
anonim210 (*.*.174.210) 2021-01-05 22:09:31 +11
@artur_zagaj1: Wyjątkowa z ciebie kanalia. Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [4]
avatar
anonim61 (*.*.44.61) 2021-01-05 20:04:10 0
To naprawdę interesujący temat. Niestety film jest źle zrealizowany; za mało treściwy; niedostatecznie skupiony na meritum. Animowane sekwencje są irytujące. Zbyteczna katecheza. Odpowiedz
avatar
anonim122 (*.*.221.122) 2021-01-05 19:23:37 0
Schaby sznela hitler kaput Odpowiedz
baren 2021-01-05 17:06:05 0
Zwiedzenie Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie