Milewski o szczepionce na covid To nie jest szczepionka.  Ryzyka tego leku są nieznane.  To problem
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8701 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Milewski o szczepionce na covid To nie jest szczepionka. Ryzyka tego leku są nieznane. To problem

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 8701 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Milewski o szczepionce na covid To nie jest szczepionka. Ryzyka tego leku są nieznane. To problem
Najlepsze komentarze
avatar
anonim180 (*.*.33.180) 2021-01-09 17:55:13 0
ten twój lek he he modyfikuje DNA wsadz se ten lek w odbyt i wywiad zrób przekazesz nam jak działa Odpowiedz
avatar
anonim127 (*.*.209.127) 2020-12-16 04:37:27 0
No co się czepiać? Hehehe. Jeżeli jest to inteligentny wirus, a więc broń biologiczna, lub tylko mistyfikacja. To i szczepionka musi być inteligentna, i jednocześnie pretekstem, by wprowadzić kontrolę na społeczeństwem poprzez modyfikacje genowe. Co i bardzo elegancko nada sposobność sterowania dowolną jednostką w zgodzie z wytyczonymi celami, które jak dotąd jeszcze oficjalnie wciąż pozostają utajnione.
A więc jest to wprowadzenie drugiej fazy ataku wymierzonego przeciwko ludzkości po tej pierwszej, którą było wprowadzenie tego całego szumu wokół istnienia pozornie rzeczywistego wirusa, by świat w to ładnie uwierzył, a następnie poddał się drugiej fazie bez większego szemrania.
I w dalszej kolejności, trzecią fazą będzie aktywacja tej kontroli, by całkowicie podporządkować ludzką wolę pod dyktando tych, którzy na razie w ukryciu stoją za tym całym bałaganem. Następną fazą, wkalkulowaną w koszt całego przedsięwzięcia, będą lokalne wojny wyniszczające pomiędzy podporządkowanymi i wciąż nie zależnymi jednostkami, które jeszcze bardziej i również w myśl całego planu, zredukują ludzką populację do niezbędnego minimum. Przy czym wygrani, przegrani, nie będą istotni. Bo już nie zostanie za dużo ludzi. Wówczas szeregi klonów zostaną tak samo wyłączeni. Dopiero wówczas konstruktorzy tego wielofazowego planu zaczną wynurzać się z ukrycia, po to, żeby już bez trudy przejąć absolutną władzę nad światem, dla siebie.
Przestańmy się więc wzajemnie przekłamywać, oszukiwać, zwodzić, gdyż ewidentnie wszystko zmierza w tym właśnie kierunku. A rozwiązania typu globalnej otwartej wojny, czy wojny nuklearnej i wyniszczenia gospodarki, nie wchodziły w rachubę, ponieważ wszystko z wolna uległoby destrukcji, co mijałoby się z celem. Ponieważ chodzi o przejęcie świata gotowego, a nie zniszczonego. Trzeba było więc opracować strategicznie wielofazową misterną alternatywę.
Pytanie, kto za tym stoi, bo na pewno nie rządy, które są jedynie podobnymi marionetkami, z pewnością są to jednostki, które dzierżą zdecydowanie większą władzę.
Może pachnie to wszystko teorią spiskową, być może, ale należy wziąć pod uwagę fakt, że cały ten bałagan, który obiegł cały świat i o jakim świat nie słyszał w jego całej historii, nie wziął się znikąd.
Odpowiedz
avatar
anonim180 (*.*.33.180) 2021-01-09 17:45:09 0
@anonim127: kolejny szaleniec proponujący cos niezbadanego jako lek żałosny typ niech se wszczyknie domestos w żyły znajda sei pajace co powiedzą że to lek :) Odpowiedz
avatar
anonim172 (*.*.42.172) 2020-12-16 03:38:22 0
Więc Milewski uważa, że to lek, a nie szczepionka. Odpowiedz
avatar
anonim180 (*.*.33.180) 2021-01-09 17:47:44 0
@anonim172: mówi ze to eksperyment a jednocześnie promuje jako lek dupochron se szykuje tymi wypowiedziami Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off
Mayday (2020) Cały film PL premium Kina zamknięte? #zostańwdomu

Zobacz świetną polską komedię już teraz w CDA Premum!
Uprowadzona księżniczka (2018) Dubbing PL premium Znakomita animacja dla całej rodziny!

Zobacz już teraz w CDA Premium!

Logowanie