Prezydent Tanzanii ujawnia wadliwość testów PCR stosowanych do wykrywania koronawirusa
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9481 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Prezydent Tanzanii, John Magufuli wykorzystał próbki owoców, przepiórek, kóz i owiec w celu wykazania niewłaściwych praktyk diagnostycznych stosowanych przy testach PCR mających służyć do wykrywania koronawirusa.
Testy PCR nie powinny być używane do wykrywania materiału genetycznego wirusów. Tak mówił sam wynalazca tego testu, laureat Nagrody Nobla Kary Banks Mullis. Prezydent Tanzanii ośmieszył i pokazał ewidentne wady stosowania tego rodzaju testów przy obecnej sztucznej pandemii.

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 9481 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Prezydent Tanzanii ujawnia wadliwość testów PCR stosowanych do wykrywania koronawirusa
Najlepsze komentarze
avatar
anonim118 (*.*.230.118) 2020-12-09 01:45:28 +1
TESTY PCR: "…za pomocą tego testu nie jesteśmy w stanie odróżnić, czy koronawirus dokonał JEDYNIE KOLONIZACJI błon śluzowych czy już zakażenia poprzez wniknięcie do komórek, w których uzyskał zdolność do namnażania się. Nie jesteśmy nawet w stanie powiedzieć, czy uzyskany pozytywny wynik związany jest z obecnością wirusa w naszym organizmie czy też są to jedynie NIEAKTYWNE JEGO CZĄSTKI (...) Powielony w wyniku reakcji RT-qPCR materiał genetyczny w ogóle NIE MUSI NALEŻEĆ do koronawirusa. Pamiętajmy, że materiał biologiczny pobrany w wymazie z nosogardzieli jest zanieczyszczony innym materiałem genetycznym, innymi wirusami, bakteriami, ludzkim DNA. Użyte w tej reakcji startery mogą również namnożyć ten materiał genetyczny (...) Reasumując, wynik pozytywny świadczy jedynie o tym, że jakiś materiał genetyczny został namnożony w wyniku reakcji RT-PCR. Aby określić, jakie jest jego pochodzenie, należałoby zsekwencjonować produkt tej reakcji. Przytoczone wcześniej wyniki zaprezentowane przez panel CDC1 pokazują, że uzyskany wynik pozytywny w teście na obecność koronawirusa to w 65% wynik FAŁSZYWIE POZYTYWNY" (prof. Roman Zieliński, genetyk, znawca metody PCR). Odpowiedz
avatar
anonim39 (*.*.25.39) wysłano z m.cda.pl 2020-08-25 22:28:55 +1
A jakby sobie siurka do miksera włożył? To by mu koktajl wyszedł? Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Kartoteka 64 (2018) Lektor PL premium Czwarta, po "Kobiecie w klatce", "Zabójcach bażantów" i "Wybawieniu", ekranizacja bestsellerowej serii kryminałów!
Nowy Robinson Crusoe (2016) Dubbing PL premium Pełna przygód i humoru animacja dla całej rodziny!

Oglądaj już teraz w CDA Premium! Nie kupuj kota w worku, testuj 14 dni za darmo!

Logowanie