Afirmacja Ja jestem - Jam Jest.  Opowieść Duszy
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10007 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Dusza opowiada... Posłuchaj Jej słów - wewnętrznego głosu, który przez człowieka przemawia.

Afirmacja Ja Jestem Jam Jest

Jestem.
Jam Jest.
Codziennie rozpoznaję siebie w fizycznym ciele, budzę się ze snu i śnię kolejne dni życia na Ziemi tu, na poziomie zmysłowych odczuć i emocjonalnych wrażeń.
Zanurzony jestem w tych doznaniach od stóp po czubek głowy. W najwymyślniejszej iluzji świata, stwarzam kolejne dni. Przyglądając się dosłownie każdej nadchodzącej myśli, kreuję Przyszłość, w której przyjdzie mi jutro lub za chwilę żyć.
Ja. Jestem...
Jestem Twórcą i Tworzywem ogniem i wodą, wiatrem i kamieniem, owocem i warzywem, bakterią, owadem, ptakiem i ssakiem, kolorem, deszczem, chmurą, obłokiem, gdziekolwiek zajrzę, co usłyszę, czegokolwiek powącham, dotknę, posmakuję. Jestem w tym Jestem Tym.
Jestem.
Jestem fizycznym ciałem, którym chciałem zgodziłem się być nieśmiertelną Duszą, połączoną z nim subtelnym węzłem boskiego połączenia.
Wybrałem Zapomnienie, żeby bez przeszkód śnić swój sen życia, choć wszystko, co przeżywam, przeżywałem i przeżywać będę nieustannie jest zapamiętywane, zapisywane, kodowane w nieskończoności nieśmiertelnej Jedności, którą Jestem.
To Indywidualne Ja wiecznie istnieje i łączy się z całokształtem stworzenia, które odkryłem poprzez nieskończone rozdzielenie.
Uczyniłem To, aby poczuć czym jest Miłość. Kiedy miłuję jakąś Istotę, widzę kogoś innego, choć w całej rozciągłości jej bytu, wyczuwam siebie własną cząstkę boskości, bo moje najistotniejsze Ja nie ma żadnej formy i kształtu.
Ja Sam Duch tu na Ziemi istnieję jako odrębność obleczona w ciało, bo w Tobie człowieku w całości Jestem, choć nie pamiętam o tym, z uwagi na to, że z wyboru wolnej woli, zdecydowałem się na to Zapomnienie.
Jam Jest Potężny Kreator. Zawiązałem sobie oczy i w opasce zapomnienia jak ślepiec podążam na szczyt góry, którą sam kiedyś wymyśliłem. Potykam się o kamienie, które na swojej ścieżce ułożyłem, ranię stopy na krawędziach krzemieni, próbując odmienić swój los, który sam sobie wytyczyłem. Pomimo tej na ślepo prowadzonej wyprawy, chwytam się słonecznych promieni i prę do przodu...
Jestem Jednością z Tobą człowieku, bo Ty Jesteś Mną. Jak Ojciec Kocham Ciebie bez względu na to, co robisz, wymyślasz, jakie płatasz figle, jakie odczuwasz żale. Obdarzam Cię wieczną Bezwarunkową Miłością, w której nieustannie cię odnajduję.
A teraz przypominam Ci o tym, Kim naprawdę Jesteś, bo jak małe dziecko we mgle poszukujesz drogi i błądząc, prosisz mnie o pomoc, a tej nigdy Ci nie odmówię. Pamiętasz, że powiedziałem proście a będzie wam dane, kołaczcie, a otworzą wam. Wystarczy tyko, że wyrazisz swoją wolę przyjęcia pomocy. Wolną Wolę największy z darów, najpotężniejszy skarb, którym nieustannie dysponujesz. Tylko Ty sama Istoto ty sam człowieku, możesz się go pozbawić, chcąc się pobawić brakiem Wolnej Woli, aby zobaczyć i doświadczyć jak to jest nie mieć jej i już poznałeś tę bolesną chwilę...
Jednakże wiedz! Wciąż Jesteś Kim Jesteś... I jeśli tylko powiesz sobie Chcę... to wszystko upragnione będziesz mieć, choć w fizyczności pewno tak od razu tego nie odczujesz, bo w tym fizycznym świecie, który sobie wymyśliłeś, uczyniłeś takie właśnie zasady i Jesteś sobie posłuszny w przestrzeganiu ich, i z niejaką uciążliwością wegetujesz podobnie jak ptak, który sam pofrunął do klatki, żeby zobaczyć, jak się żyje w jej ograniczonej przestrzeni, gdyż niepojęcie zapragnąłeś rozkoszy uwolnienia z niewoli, w którą sam się zniewoliłeś, pragnąc poczuć ten nieznany Ci wcześniej smak odzyskanej wolności, którą niegdyś utraciłeś...
Emocje najwyraźniejsze są w fizyczności. Jako Duch nigdy wcześniej w takim stopniu ich nie doświadczyłeś. Teraz, kiedy czujesz się nimi zmęczony i przesycony. Podzielony na nieskończoności Istnień, poznałeś już niezliczoną rozmaitość wrażeń i na pewien swój bosko mierzony czas, już się nimi, w swoim bezczasie nasyciłeś.
Jesteś. Jesteś Kim Jesteś, Kim zawsze byłeś. Jesteś Jestnością i Nieskończonością, w której tylko na pozór się zatraciłeś.
Poczuj w sobie tę Moc, ogromną SuperMoc, którą od zawsze w sobie masz, której sam sobie udzieliłeś, a którą w tej przestrzeni istnienia utraciłeś we mgle zapomnienia. Przypomnij sobie tę Moc. Bezgranicznie zaufaj Sercu i poczuj ją w sobie.
Masz ją, zaprawdę ją masz, bo dawno... dawno temu, sam się nią obdarzyłeś, aby teraz właśnie, tymczasowo się jej pozbawić, bawiąc się w człowieka bezsilnego, uległego i zakompleksionego. Otwórz drzwi, które zamknąłeś, odszukaj klucz (...).

ZbyJgniew

Facebook https://www.facebook.com/TwojeSuperMoce
Kevin MacLeod: Light Awash na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrcUSUAN1100175
Wykonawca: http://incompetech.com/

#Afirmacja #JamJest #JesteśBoskością

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 10007 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Afirmacja Ja jestem - Jam Jest. Opowieść Duszy
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie