Książę w Nowym Jorku (1988) | Dyskotekowe lachony
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14435 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: MovieJam

Książę w Nowym Jorku (1988)
Eddie Murphy to bezsprzecznie król komediowych list przebojów, a jako Książę w Nowym Jorku udowadnia, że jest też prawdziwym księciem komedii. Bardzo bogaty i bardzo rozpieszczony afrykański książę, wraz ze swym nieodłącznym towarzyszem (Arsenio Hall), przybywa do Nowego Jorku w poszukiwaniu narzeczonej. Szybko znajduje pracę, nowych przyjaciół, nowych... wrogów i całe mnóstwo kłopotów. Nie spuszczaj go z oka! (opis dystrybutora)

Ciekawostki:
1) W 1990 roku satyryk Art Buchwald pozwał producentów do sądu, gdy jak twierdził, scenariusz do filmu opierał się na jego własnym z 1982 roku. Sąd przyznał mu rację i nakazał Eddiemu Murphyemu przekazać 19% swoich dochodów z filmu na rzecz Buchwalda.
2) Kiedy król (James Earl Jones) rozmawia z ojcem Lisy w restauracji, mówi do niego: Do not alert him to my presence. Ill deal with him myself. Podobną kwestię aktor wypowiada jako Darth Vader w Gwiezdnych Wojnach - Imperium kontratakuje.
3) Kiedy na końcu filmu Eddie Murphy rzuca dwóm staruszkom plik banknotów, jeden z nich mówi do drugiego Mortimer, znów jesteśmy bogaci!. Ci właśnie staruszkowie zostali doprowadzeni do bankructwa przez spisek postaci granych przez Murphyego, Jamie Lee Curtis i Dana Aykroyda w filmie Nieoczekiwana zmiana miejsc.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Książę w Nowym Jorku (1988) | Dyskotekowe lachony
Najlepsze komentarze
avatar
anonim98 (*.*.117.98) 2023-09-27 17:00:35 0
Dyskotekowe lachony Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie