Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14605 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Dr Kelly Victory jest certyfikowanym specjalistą ds. urazów i nagłych wypadków z ponad 15-letnim doświadczeniem klinicznym. Służyła jako dyrektor marketingu dla Whole Health Man., Zapewniając opiekę zdrowotną na miejscu dla firm z listy Fortune 500. Jest ekspertem w zakresie przygotowania na katastrofy i zarządzania medycznego masowymi ofiarami. Dr Victory jest członkiem Natl Preparedness Leadership Initiative, połączonego wysiłku Harvard School of Public Health i Kennedy School of Govt w celu przygotowania meta-liderów na rzecz narodowego przygotowania i reagowania na katastrofy. Dr Victory była gościnnym wykładowcą na HBS Healthcare Conference i jest członkiem Leadership Council w Harvard School of Public Health. Była doradcą zespołu ds. Polityki zdrowotnej Romney i bierze aktywny udział w debacie na temat reformy. Dr Victory uczy szybkiej reakcji i ewakuacji podczas masowych strzelanin oraz przywództwa w czasach kryzysu dla osób udzielających pierwszej pomocy, liderów społeczności i organizacji, mających na celu ograniczenie ofiar i zwiększenie odporności. Dr Victory często pojawia się w radiu i telewizji, aby omawiać kwestie kluczowe dla reformy opieki zdrowotnej, katastrof i zdrowia publicznego. Zdobyła tytuł licencjata na Duke Univ. i tytuł lekarza na Uniwersytecie Północnej Karoliny.

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 14605 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Dr. Kelly Victory Lekarz, ekspert ds. przygotowania do katastrof i zarządzania medycznego w sytuacjach kryzysowych o COVID-19
Najlepsze komentarze
avatar
anonim15 (*.*.230.15) 2020-11-16 02:59:04 0
Z SIECI...CYTAT1: "Stowarzyszenie ponad 700 włoskich lekarzy przeciwko sianiu paniki i rządowemu sposobowi walki z COVID-19: „Muszą utrzymać panikę aż do pojawienia się szczepionki”.....CYTAT2: "Ponad 500 lekarzy i naukowców z Niemiec podpisało akces do utworzonej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. Koronawirusa. Celem organizacji jest przedstawienie prawdy o epidemii Covid-19, która, jak uważają inicjatorzy, wygląda zupełnie inaczej od tego, co przekazują rządy i mass media (...) jeden z liderów organizacji, stwierdził, że wirus ten nie jest bardziej niebezpieczny niż grypa sezonowa (lub równie niebezpieczny), i że nie ma uzasadnienia dla środków podejmowanych w celu jego zwalczania.".....CYTAT3: "Niemal 400 lekarzy, ponad 1300 pracowników służby zdrowia oraz ok. 9000 obywateli podpisało się pod listem skierowanym do belgijskich władz ws. koronawirusa. Belgowie przekonują, że nie należy ulegać panice i apelują o wycofanie się z restrykcji. Jednocześnie uderzają we władze państwa, zarzucając im stosowanie cenzury." Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie