WYWIAD Z NIEMIECKIM LEKARZEM DR.  HEIKO SCHONINGIEM, O FAŁSZYWEJ PANDEMII KORONAWIRUSA COVID-19

WYWIAD Z NIEMIECKIM LEKARZEM DR. HEIKO SCHONINGIEM, O FAŁSZYWEJ PANDEMII KORONAWIRUSA COVID-19

Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8122 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Kolejny lekarz wyjaśnia proceder oszustwa pandemii Covid-19 jak i oszustwa wcześniejszych pandemii. Ponadto wyjaśnia kto je spowodował i jak. Potrzebna sekcja zwłok. Korupcja i manipulacje ujawnione.

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 3
Włącz dostęp do 8122 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.

Komentarze do: WYWIAD Z NIEMIECKIM LEKARZEM DR. HEIKO SCHONINGIEM, O FAŁSZYWEJ PANDEMII KORONAWIRUSA COVID-19

Najlepsze komentarze
piotrantysocjalista 2020-06-24 05:15:22 0
We Włoszech lekarze którzy zmarli przyjmowali lek na malarię hydroksychlorochinę, który podany osobom z defektem genetycznym Glukozo-6-PD częstym w krajach M. śródziemnego prowadzi do śmierci. Nikt nie badał przed podaniem tego leku obecności defektu genetycznego Odpowiedz
avatar
anonim249 (*.*.145.249) 2020-05-31 19:06:29 0
Jeżeli prawdą jest, co mówi dr HS to czym wytłumaczyć fakty śmierci nie tylko pacjentów szpitali we Włoszech i Hiszpanii, także ich personelu medycznego. To nie byli przypadkowi ludzie, którzy mogli nie wiedzieć co się dzieje. A jednak ta makabra wynikała z braku dyscypliny społecznej. U nas w Polsce posłuchaliśmy naszego ministra zdrowia i ofiar jest znacznie mniej. To jest profesor, do którego mamy zaufanie. Poza tym jaki mógłby mieć w tym interes czyjkolwiek rząd aby kosztem swoich obywateli nabijać kabzę Gates`owi, który i tak sam nie wie ile tej kasiory ma. Nie znam się na medycynie ale dr HS mnie nie przekonuje. Obawiam się, że prawda jest o wiele bardziej niebezpieczna. Chińczycy rozsiali celowo wirus, który szybko się rozprzestrzenia i jest groźny, dzięki temu mogą przejmować osłabione przedsiębiorstwa. Chińczyk ma wrodzony wirus pod tytułem "Wielki marsz". Jak nie udało się osobiście to wysłali wirusa i czekają na efekty. A kim jest w tej sytuacji ktoś kto bagatelizuje to zagrożenie? obym się mylił.
Mieczysław Leśniak Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie