Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14956 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Profesor medycyny, badań i polityki zdrowotnej oraz danych biomedycznych w Stanford University School of Medicine oraz profesor statystyki w Stanford University School of Humanities and Sciences. Jest dyrektorem Centrum Badań Zapobiegawczych Stanforda i współ dyrektorem Meta-Research Innovation Center w Stanford (METRICS).

Jest także redaktorem naczelnym European Journal of Clinical Investigation. Był przewodniczącym Wydziału Higieny i Epidemiologii Uniwersytetu Medycznego w Ioannina, a także adiunktem w Tufts University School of Medicine.

Jako lekarz, naukowiec i autor przyczynił się do medycyny opartej na dowodach, epidemiologii, analizy danych i badań klinicznych. Ponadto był pionierem w dziedzinie meta-badań. Wykazał, że wiele opublikowanych badań nie spełnia dobrych naukowych standardów dowodów.

Mówi :

Pacjenci przebadani pod kątem SARS-CoV-2 to nieproporcjonalnie ci z poważnymi objawami i złymi wynikami. Ponieważ większość systemów opieki zdrowotnej ma ograniczone możliwości testowania, tendencja selekcyjna może nawet pogorszyć się w najbliższej przyszłości.

Jedyną sytuacją, w której przetestowano całą zamkniętą populację, był statek wycieczkowy Diamond Princess i pasażerowie kwarantanny. Wskaźnik śmiertelności przypadków wyniósł 1,0%, ale była to w dużej mierze starsza populacja, w której śmiertelność z powodu Covid-19 jest znacznie wyższa.

[]

Czy wskaźnik śmiertelności przypadków Covida-19 może być tak niski? Nie, niektórzy twierdzą, wskazując na wysoki odsetek osób starszych. Jednak nawet niektóre tak zwane koronawirusy typu łagodnego lub przeziębienia, które są znane od dziesięcioleci, mogą mieć śmiertelność aż do 8%, kiedy zarażają osoby starsze w domach opieki.

[]

Gdybyśmy nie wiedzieli o nowym wirusie i nie sprawdzili osób z testami PCR, liczba całkowitych zgonów z powodu choroby podobnej do grypy nie wydawałaby się w tym roku nietypowa. Co najwyżej moglibyśmy od niechcenia zauważyć, że grypa w tym sezonie wydaje się nieco gorsza niż średnia.

Powstaje fiasko? Wraz z nadejściem pandemii koronawirusa podejmujemy decyzje bez wiarygodnych danych , Stat News , 17 marca 2020 r.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14956 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: DR. IOANNIDIS: ŚMIERTELNOŚĆ Z POWODU COVID-19 JEST PORÓWNYWALNA DO GRYPY SEZONOWEJ
Najlepsze komentarze
avatar
anonim15 (*.*.230.15) 2020-11-27 03:35:15 0
KOMENTARZ PONIŻEJ: Odpowiedz
avatar
anonim120 (*.*.92.120) 2020-11-23 05:22:58 0
Czyli duża. Odpowiedz
avatar
anonim15 (*.*.230.15) 2020-11-27 03:23:48 0
@anonim120: SKORO Z POWODU GRYPY SEZONOWEJ NIGDY NIE NISZCZYLIŚMY GOSPODARKI, TO DLACZEGO ROBIMY TO ZE WZGLĘDU NA CHOROBĘ, KTÓRA MA PORÓWNYWALNĄ ILOŚĆ ZGONÓW?....DLACZEGO JEŹDZIMY SAMOCHODAMI, ILOŚĆ ZGONÓW SPOWODOWANYCH WYPADKAMI TEŻ JEST DUŻA?....DLACZEGO JEMY - ILOŚĆ ZADŁAWIEŃ, TEŻ JEST SPORA?...WIDZISZ, NIE MA POTRZEBY AŻ TAK PANIKOWAĆ I NISZCZYĆ WSZYSTKIEGO, JAK BY CHCIAŁY TO UCZYNIĆ NIEKTÓRE, OPŁACANE TROLLE INTERNETOWE, BO DESTRUKCJA GOSPODARKI ZNISZCZY WIĘCEJ ISTNIEŃ LUDZKICH OD SAMEGO COVIDA!! Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie