Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15007 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Call of Duty: Warzone to darmowa gra Battle Royale wydana 10 marca 2020 roku na Xbox One , PlayStation 4 i PC . Gra jest częścią tytułu Call of Duty: Modern Warfare 2019,ale nie wymaga jej zakupu. Warzone został opracowany przez Infinity Ward i Raven Software i opublikowany przez Activision . Warzone pozwala wieloosobowej walki internetowego wśród 150 zawodników ustawionych w fikcyjnym mieście Verdansk, który jest luźno oparty na Doniecku miasto we wschodniej Ukrainie , w dniu 96 operacji : Rapid Sunder. Gra oferuje zarówno grę na różnych platformach, jak i progresję na różnych platformach.

Gra oferuje dwa główne tryby: Plunder i Battle Royale. Warzone wprowadza nowy system walutowy w grze o nazwie Gotówka, który jest używany w Kupuj stacje w okolicach Verdansk. Loadout krople są przykładem gdzie pieniężne mogą być przedmiotem obrotu na ograniczony dostęp do niestandardowych klas (które są wspólne z graczy Modern Warfare s standardowych trybów). Gracze mogą również używać gotówki do kupowania przedmiotów, takich jak zabójstwa i maski przeciwgazowe. W momencie startu Warzone dopuszczał trzyosobowy skład drużyny. Tryb solo został dodany do Warzone tydzień później, 17 marca 2020 roku. Czteroosobowy skład (quady) został dodany 8 kwietnia 2020 roku wraz z łatką Modern Warfare na sezon 3 .

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15007 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: COD Warzone Grabież
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie