Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15025 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Projekt X
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2018-07-08

KONKURS dla wszystkich widzów ( co niedziele losowanie 3 DARMOWYCH produktów z naszego sklepu ) - https://sklep.projektnatura24.pl/konkurs
Nasz Sklep: https://sklep.projektnatura24.pl
Masz Dobry Temat / Problem na Filmik? Napisz do Nas Natalia@projektnatura24.pl
Odwiedź nas na: https://projektnatura24.pl/
Zapisz się na Newsletter: https://projektnatura24.pl/zapisz-sie/
SUBSKRYPCJA: http://bit.ly/PROJEKT-NATURA-SUBSKRYPCJA

++++++++
olor ludzkiego moczu już od czasów starożytnych jest bardzo przydatnym narzędziem do diagnozowania różnych dolegliwości. Każda zmiana zabarwienia, gęstości czy zapachu moczu może być sygnałem, że w naszym organizmie dzieje się coś niepokojącego.
Codziennie wraz z moczem wydalamy setki niepotrzebnych toksycznych substancji pochodzących ze spożywanej żywności i wypijanych płynów. Musicie pamiętać, że zmiana zabarwienia moczu może być sygnałem problemów zdrowotnych, oznaką, że coś niedobrego dzieje się w naszym organizmie. Szczególnie powinno cię zaniepokoić, jeśli zmianie koloru moczu dodatkowo towarzyszy silny, nieprzyjemny zapach. Kiedy jesteś zdrowy twój mocz jest żółty, prawie przezroczysty. Jego charakterystyczny kolor pochodzi od pigmentu zwanego urobilin. Nasz normalny mocz transportuje urobiliny, które są rozcieńczone w wodzie i to one nadają mu żółty, prawie przezroczysty kolor. Jeśli nasz mocz jest klarowny i jasny oznacza to odpowiedni poziom nawodnienia. Jeśli jednak kolor naszego moczu staje się bardziej intensywny, ciemny może to oznaczać, że jesteśmy odwodnieni. Z kolei jeśli twój mocz jest zbyt przejrzysty i odczuwasz ciągłą potrzebę biegania do łazienki może to oznaczać, że zatrułeś się wodą lub cierpisz na hiperhydratację. Hiperhydratacja następuje, gdy osoba pije za dużo wody. Twój mocz może być również w innych kolorach.
Oto, co kolor uryny może mówić na temat stanu twojego zdrowia:

1.
Kolor ciemnożółty
Ciemnożółty mocz jest dość powszechny i zwykle oznacza, że nasz organizm jest odwodniony z powodu braku spożycia wystarczającej ilości wody. Jednak gdy twój mocz pozostaje ciemny przez długi czas, pomimo wzmożonej dbałości o prawidłowe nawodnienie może to oznaczać, że masz problemy z wątrobą.
++++++++

Zastrzeżenie: Materiały i informacje zawarte w kanale Projekt Natura są przeznaczone wyłącznie do celów ogólnych i edukacyjnych i nie stanowią porady prawnej, medycznej ani innej profesjonalnej porady w jakiejkolwiek sprawie. Oświadczenia te nie zostały ocenione przez żadne organizacje i nie są przeznaczone do diagnozowania lub leczenia jakiejkolwiek chorób. Zawsze należy zasięgnąć porady lekarza.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15025 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: WAŻNE! Jest Abyś Monitorował Kolor Swojego Moczu
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie