Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14986 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2019-10-09

Przedstawiciele Międzyzakładowej Komisji Związkowej Związku Zawodowego Kontra przekazali na ręce eurodeputowanego Patryka Jakiego dokument, z wnioskiem o pomoc w działaniach na szczeblu europejskim, w kierunku budowania niezależności energetycznej
Polski.

W założeniu Związkowców niezależność miałaby być związana z możliwościami naszego kraju, położeniem geograficznym oraz samymi zasobami naturalnymi. W nawiązaniu do stanowiska wypracowanego podczas warszawskiego szczytu Energy Summit 2019.

Patryk Jaki ze związkowcami z Kontry rozmawiał w towarzystwie Marcina Kozika, jaworznickiego kandydata do Sejmu RP, któremu udzielił w czasie spotkania swojego oficjalnego spotkania.

Związkowcy z Kontry w swoim dokumencie podkreślili też, że Polityka energetyczna m.in. obok bezpieczeństwa militarnego, ochrony zdrowia czy rozwoju gospodarczego powinna być realizowana ponad partyjnymi kłótniami. Musi zostać zaplanowana na kolejne kilkadziesiąt lat, tak, aby cały program był zrealizowany spójnie i konsekwentnie bez zakłóceń.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14986 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Patryk Jaki spotkał się ze związkowcami w Jaworznie
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie