CZY JA SIĘ KIEDYŚ OGARNĘ?! | MUSZĘ SIĘ WAM WYGADAĆ
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9716 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Ewa
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2018-07-11

Wróciłam więc do swoich Postanowień Noworocznych i rozliczam się z postępów w tym roku! Po ostatnim moim filmie pewnie wiecie, że miałam poważny problem ze zdecydowaniem się co chcę robić w swoim życiu. No, ale prawda jest taka, że dalej jestem trochę nieogarnięta i nie wiem co mam do końca robić.

Moje życie zmienia się teraz o 180 stopni i te zmiany są bardzo dobre wyprowadzamy się z Matim do Anglii i będziemy mieszkać w Manchesterze, zaczynam rekrutować studentów na studia do Anglii i mam mojego ukochanego Bazylka! I Ale prawda jest taka, że do pełnego ogarnięcia mojego życia jeszcze sporo mi zostało. Chciałabym nauczyć się być bardziej zorganizowana, mieć więcej rzeczy pod kontrolą i zmienić swoje życia na jeszcze lepsze. Zdaję sobie sprawę z tego, że będzie to dość mozolna i trudna sprawa, ale wydaję mi się, że jesteśmy na bardzo dobrej drodze!

Misja na drugą połowę tego roku ogarnąć się i być szczęśliwym. Chociaż spędziłam dużo pięknych chwil w tym miejscu, to teraz pora na ten kolejny krok. No i teraz pytanie czy ogarnę się na nowej drodze życia? Prawda jest taka, że na ten temat napisano setki, jak nie tysiące książek i odpowiedź na pytana typu jak się ogarnąć, jak być szczęśliwym i jak zmienić swoje życie będzie pewnie nurtować nas przez całe życie.

Jeżeli chodzi o moje życie, to co jest w nim najlepsze to moi najbliżsi i wliczam tu was moje kochane widzki i widzowie. Bez was moje życie było by naprawdę mniej wyraźne i smutniejsze, nie wspominając już o szukaniu tych miłych chwil. Mówi się, że w życiu najważniejsi są przyjaciele i rodzina i wy właśnie jesteście moimi przyjaciółmi. Dziękuję Wam wszystkim, że jesteście i za to, że pozwalacie mi się rozwijać. Dzięki wam, moje życie zawodowe, moje życie prywatne i DOSŁOWNIE WSZYSTKO jest znacznie przyjemniejsze i ma więcej sensu.

Dlatego też zdecydowałam się podzielić z Wami nowiną o zaręczynach i opublikować film o tym jak wyglądać będą najbliższe lata mojego życia. Chciałabym, żebyście zawsze byli jego częścią i mam nadzieję, że zmiany, które nadchodzą pozwolą mi się z Wami widzieć tutaj (a i może w rzeczywistości) znacznie częściej!

Zostań moją koleżanką / kolegą: http://bit.ly/2HC0AT6

Nie zapomnij uderzyć w żeby być zawsze na bieżąco!

Dla poszukujących studiów w Anglii:
Strona internetowa: http://matian.pl
Adres E-mail: info@matian.pl

Tu mnie znajdziesz:

Instagram Ewa: http://bit.ly/2AulexQ
Instagram MopsBazyl: http://bit.ly/2Eu7iEq

Współpraca:

Proszę o wysyłanie wiadomości z zapytaniem o współpracę na adres e-mail: kosmetycznykoktajl@gmail.com

pokaż cały opis
W katalogu: Gadam i gadam!
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9716 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: CZY JA SIĘ KIEDYŚ OGARNĘ?! | MUSZĘ SIĘ WAM WYGADAĆ
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie