Zademoniony czlowiek wydaje się normalny :/ Lektor PL
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10640 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Bardzo mocny materiał, porazajacy i prosty w swym przekazie!
Norma jest totalne zwiedzenie {:-(
________________________________________________________________
21 Tym, co ma moje polecenia oraz je zachowuje jest ten, kto mnie miłuje; zaś miłujący mnie zostanie umiłowany przez mego Ojca i ja go będę miłował oraz mu objawię samego siebie. Jan14 nBG

pokaż cały opis
W katalogu: prawda droga życie
3.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 10640 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Zademoniony czlowiek wydaje się normalny :/ Lektor PL
Najlepsze komentarze
avatar
anonim138 (*.*.117.138) 2022-08-12 10:42:20 +2
To wszystko takie pomieszane, że nie wiadomo komu wierzyć w interpretacjach. Jedynie zaufać Jezusowi. Odpowiedz
azielonego 2022-08-12 10:56:28 0
@anonim138: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Odpowiedz
avatar
anonim163 (*.*.24.163) wysłano z m.cda.pl 2022-06-27 17:23:06 0
Biblia tysiaclecia czy nie jest jedna z najbardziej babilonskich biblii? Na tylnej okladce masonskie oko wszechwidzące oraz jej promocja przez KK budza moje wątpliwości. Odpowiedz
Artur_Dyskopata 2022-06-27 19:58:59 0
@anonim163: Tekst przyjęty jest dobrym fundamentem, co do symboli i znaków to ja im podziękowałem. W tym temacie polecam 5 odcinków: Historii okultyzmu. Odpowiedz
avatar
anonim163 (*.*.24.163) wysłano z m.cda.pl 2022-06-27 17:23:06 0
Biblia tysiaclecia czy nie jest jedna z najbardziej babilonskich biblii? Na tylnej okladce masonskie oko wszechwidzące oraz jej promocja przez KK budza moje wątpliwości. Odpowiedz
Artur_Dyskopata wysłano z m.cda.pl 2020-01-05 10:55:18 0
Biblia Tysiąclecia
Księga: 2 Księga Machabejska 6:1
6:1
Niedługo potem król posłał pewnego starca z Aten, aby zmuszał Żydów do odstępowania od praw ojczystych i do tego, aby nie postępowali według praw Bożych,
6:2
ale aby zbezcześcili zarówno świątynię w Jerozolimie, którą mieli oddać Zeusowi Olimpijskiemu, jak i tę na Garizim, którą - jak sobie życzyli mieszkańcy tego miejsca - mieli oddać Zeusowi Kseniosowi.
6:3
Napór niegodziwości był ciężki i trudny do wytrzymania dla wszystkich.
6:4
Świątynia była pełna rozpusty i uczt, na których poganie zabawiali się z nierządnicami, a na świętych dziedzińcach zbliżali się do kobiet, ponadto zaś jeszcze do wnętrza świątyni wnosili to, czego się nie godzi.
6:5
Ołtarz był pokryty ofiarami niedopuszczalnymi przez Prawo i niegodziwymi.
6:6
Nie było wolno ani zachowywać szabatu, ani obchodzić ojczystych świąt, ani nawet przyznawać się, że się jest Żydem.
6:7
Każdego miesiąca w dniu urodzin króla gorzka konieczność prowadziła każdego do spożywania ofiar, kiedy zaś przyszło święto Dionizjów, zmuszano do tego, aby w bluszczowych wieńcach brać udział w pochodzie ku czci Dionizosa.
6:8
Za namową Ptolemeusza zostało wydane dla sąsiednich miast greckich rozporządzenie, aby one w stosunku do Żydów tak samo postępowały, zwłaszcza co do uczt obrzędowych,
6:9
i aby karano śmiercią tych, którzy nie chcieli przejść na grecki sposób postępowania. Można więc widzieć z tego, jak wielki ucisk wtedy nastał.
6:10
Przed sąd przyprowadzono dwie kobiety, gdyż obrzezały swe dzieci. Zawiesiwszy im przy piersiach ich niemowlęta oprowadzono je publicznie po mieście, a następnie strącono z muru.
6:11
Inni skryli się w pobliskich grotach, aby w tajemnicy obchodzić szabat. Kiedy jednak doniesiono o tym Filipowi, zostali wszyscy spaleni, gdyż obawiali się czynnie sobie pomóc przez cześć dla dnia świętego.
6:12
Proszę więc tych, którzy będą czytali tę księgę, aby nie wpadli w przygnębienie z powodu tego, co trzeba było znieść; żeby raczej na to zwracali uwagę, że prześladowania były nie po to, aby zniszczyć, ale aby wychować nasz naród.
6:13
Znakiem bowiem wielkiego dobrodziejstwa jest to, iż grzesznicy nie są pozostawieni w spokoju przez długi czas, ale że zaraz dosięga ich kara.
6:14
Nie uważał bowiem Pan, że z nami trzeba postępować tak samo, jak z innymi narodami, co do których pozostaje cierpliwy i nie karze ich tak długo, aż wypełnią miarę grzechów.
6:15
Nie chciał bowiem karać nas na końcu, dopiero wtedy, gdyby grzechy nasze przebrały miarę.
6:16
A więc nigdy nie cofa On od nas swojego miłosierdzia; choć wychowuje przez prześladowania, to jednak nie opuszcza swojego ludu.
6:17
Zresztą niech nam wystarczy przypomnienie tej prawdy. Po tych kilku słowach trzeba powrócić do opowiadania.
6:18
Niejaki Eleazar, jeden z pierwszych uczonych w Piśmie, mąż już w podeszłym wieku, szlachetnego oblicza, był zmuszony do otwarcia ust i jedzenia wieprzowiny.
6:19
On jednak wybierając raczej chwalebną śmierć aniżeli godne pogardy życie, dobrowolnie szedł na miejsce kaźni,
6:20
a wypluł mięso, jak powinni postąpić ci, którzy mają odwagę odrzucić to, czego nie wolno jeść nawet przez miłość do życia.
6:21
Ci, którzy byli wyznaczeni do tej bezbożnej ofiarnej uczty, ze względu na bardzo dawną znajomość z tym mężem, wzięli go na osobne miejsce i prosili, aby zjadł przyniesione przez nich i przygotowane mięso, które wolno mu jeść. Niech udaje tylko, że je to, co jest nakazane przez króla, mianowicie mięso z ofiar.
6:22
Tak postępując uniknie śmierci, a ze względu na dawną z nimi przyjaźń skorzysta z miłosierdzia.
6:23
On jednak powziął szlachetne postanowienie, godne jego wieku, powagi jego starości, okrytych zasługą siwych włosów i postępowania doskonałego od dzieciństwa, przede wszystkim zaś świętego i od Boga pochodzącego prawodawstwa. Dał im jasną odpowiedź mówiąc, aby go zaraz posłali do Hadesu.
6:24
Udawanie bowiem nie przystoi naszemu wiekowi. Wielu młodych byłoby przekonanych, że Eleazar, który już ma dziewięćdziesiąt lat, przyjął pogańskie obyczaje.
6:25
Oni to przez moje udawanie, i to dla ocalenia maleńkiej resztki życia, przeze mnie byliby wprowadzeni w błąd, ja zaś hańbą i wstydem okryłbym swoją starość.
6:26
Jeżeli bowiem teraz uniknę ludzkiej kary, to z rąk Wszechmocnego ani żywy, ani umarły nie ucieknę.
6:27
Dlatego jeżeli mężnie teraz zakończę życie, okażę się godny swojej starości,
6:28
młodym zaś pozostawię piękny przykład ochotnej i wspaniałomyślnej śmierci za godne czci i święte Prawa. To powiedziawszy, natychmiast wszedł na miejsce kaźni.
6:29
Ci, którzy go przyprowadzili, na skutek wypowiedzianych przez niego słów zamienili miłosierdzie na surowość, sądzili bowiem, że one były szaleństwem.
6:30
Mając już pod ciosami umrzeć, westchnął i powiedział: Bogu, który ma świętą wiedzę, jest jawne to, że mogłem uniknąć śmierci. Jako biczowany ponoszę wprawdzie boleść na ciele, dusza jednak cierpi to z radością, gdyż Jego się boję.
6:31
W ten sposób więc zakończył życie, a swoją śmiercią pozostawił nie tylko dla młodzieży, lecz także dla większości narodu przykład szlachetnego usposobienia i pomnik cnoty. Odpowiedz
Artur_Dyskopata 2020-01-04 13:59:31 0
1 Jana 3:4 Każdy, kto powoduje grzech, powoduje też nieprawość, bo grzech jest bezprawiem. ....

5:2 W tym poznajemy, że miłujemy dzieci Boga, kiedy miłujemy Boga oraz strzeżemy Jego przykazania. 3 Gdyż to jest miłość Boga, aby strzec Jego przykazań; a Jego przykazania nie są ciężkie.

5:10 Kto wierzy w Syna Boga ma w sobie to świadectwo. Kto nie wierzy Bogu uczynił Go kłamcą, bo nie uwierzył względem świadectwa, w którym Bóg zaświadczył o swoim Synu. 11 A to jest owo świadectwo, że Bóg dał nam życie wieczne, i to życie jest w Jego Synu. 12 Kto ma Syna ma życie; kto nie ma Syna Boga nie ma życia. Odpowiedz
Artur_Dyskopata 2020-01-04 13:51:06 0
Jakóba 1:25 A ten, co wejrzał w doskonałe Prawo Wolności i pozostał nie będąc słuchaczem zapomnienia, ale wykonawcą czynu ten będzie błogosławiony w swej robocie. 26 Jeśli ktoś między wami uważa, że służy Bogu, a nie powściąga swego języka zwodząc swoje serce tego służba jest bezużyteczna. Odpowiedz
Artur_Dyskopata 2020-01-04 13:46:02 0
Dokonania apostołów 10:34 Zaś Piotr otworzył usta i powiedział: Według prawdy rozumiem, że Bóg nie jest stronniczy, 35 ale w każdym narodzie jest Mu miły ten, kto się Go boi i czyni sprawiedliwość. Odpowiedz
Artur_Dyskopata 2020-01-04 13:39:53 0
Jan 14 21 Tym, co ma moje polecenia oraz je zachowuje jest ten, kto mnie miłuje; zaś miłujący mnie zostanie umiłowany przez mego Ojca i ja go będę miłował oraz mu objawię samego siebie. NBG Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie