TAJEMNICA WANNE - film pełnometrażowy
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12814 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Dwóch miłośników Urban Exploringu Penny jr. (w ktorego wcieli się wszystkim już znany właściciel Impek Studios Filip Kucharski) oraz Wojtek (którego zagra legendarny już w Impek Studios Wojciech S) umówili się na nielegalną eksploracje opuszczonego budynku w kształcie głowy. Znajdują w nim cos co może odmienić ich życie o 180 stopni. Penny (jr.) który na karku ma już prawie 70 lat nie chce niczego zmieniać natomiast żądany przygód Wojtek który dopiero co skończył 20 lat chce zbadać sprawę. W tym momencie dochodzi do sporu między bohaterami. Penny (jr.) i Wojtek rozdzielają się i każdy idzie w swoją stronę. Wydaje się że to koniec tej historii lecz to dopiero początek.

Pół roku po wydarzeniach z pierwszego odcinka Wojtek (Wojciech S) przychodzi do domu Pennego (jr.) (Filip Kucharski). Pod czas tych 6 miesięcy Penny zdążył już zapomnieć o wydarzeniach z pierwszego odcinka Ale Wojtek cały czas rozpracowywał CIVILISTATIONS. Znalazł namiary tajnej bazy ów firmy i przyszedł do Pennego aby zapytać się go czy chce wyruszyć z nim. Penny z początku nie chętny po proźbach Wojtka zgodził się udać z nim do Tajemniczej Kopalni która miała być baza CIVILISTATIONS. Właśnie ta decyzja zupełnie zmieniła jego życie.

Po wydarzeniach z drugiego odcinka Penny (Filip K) i Wojtek (Wojciech S) planują zrobić coś z tym czego się dowiedzieli. W tym celu udają się do najwyższego budynku w Wanne. Głównej bazy CIVILIATATIONS. Ułatwia im zadanie to że połowa pięter budynku jest publicznie otwarta. Niestety Wojtek przekracza tę granicę i wchodzi na zakazane piętro co ostatecznie skutkuje jego śmiercią.
Lecz na pewno nie była to śmierć bez powodu bo to czego Penny dowiedział się na trzecim piętrze (budynek ma 4) szokuje niemal każdego.

Po śmierći Wojtka (Wojciech S) Penny (Filip Kucharski) aby pomscic przyjaciela udaje się do Zachodniego Wanne aby wysadzić tamtejszą bazę CIVILISTATIONS. Penny przygotowywał się do tego miesiąc Ale ostatecznie udało mu się zniszczyć wieżę i bezpiecznie wrócić do Wanne głównego. Niedlugo potem do szefa CIVILISTATIONS dotarła nie miła wiadomość o pewnym procederze który wydarzył się w Zachodim Wanne.

Po czynach Penny Wise (jr.) (Filip K) w Zachodnim Wanne, szef CIVILISTATIONS postanowił podzielić się z Pennym informacją o tym że jego przyjaciel Wojtek (Wojciech S) nie zginął pod czas skoku a jedynie stracił przytomność a jego ciało zostało porwane i jest przechowywane w kopalni która służy za główna bazę CIVILISTATIONS. Szef CIVILISTATIONS miał nadzieję że uda mu się w ten sposób zabić oby dwóch przyjaciół gdyż w trakcie kiedy byli oni w jaskini on zawalił gruzem wyjście. Czy przyjaciołom uda się wyjść z pułapki czy zginą w Kopalni? Oglądajcie TAJEMNICE WANNE !!!

Penny (Filip K) po uwolnieniu Wojtka (Wojciech S) z niewoli i wydostaniu się z Tajemniczej Jaskini ma w planach wyruszyć wraz z Wojtkiem do domu Szefa CIVILISTATIONS aby porządnie go obić. Przeszkadza mu w tym jednak fakt że szef CIVILISTATIONS wydadza latarnie elytron aby już na 100% pozbyć się Pennego k Wojtka. Oczywiście nie udaje mu się to Ale odrzut jaki spowodował wybuch wrzuca Wojtka do kanałów Wanne. Penny musi udać się do ów kanałów aby odnaleźć przyjaciela. Jednocześnie zmierzy się ze swoim największym lekiem. KLOWNAMI.

Dwóch przyjaciół Penny (jr.) (Filip K) i Wojtek (Wojciech S) udaje się wkródce do domu szefa CIVILISTATIONS. Penny nie wie jednak że ów przygoda będzie ostatnią u boku Wojtka (jako przyjaciela) odcinek pełen zwrotów akcji, zaskoczy niemal każdego!

Produkcja: ImpekStudios 2019r.

pokaż cały opis
W katalogu: TAJEMNICA WANNE
2.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 12814 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: TAJEMNICA WANNE - film pełnometrażowy
Najlepsze komentarze
avatar
anonim195 (*.*.246.195) 2020-01-25 16:20:20 +1
jo dupia toz to moj ilibiony film pelnometrazpowu jaki obejrzalem w zyciu pelacam serdecznei wsztskim miloscnikom dobrego kina. Wladyslaw Sikorski Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie