Święty Paweł (2000) Lektor pl Część 1/2

Święty Paweł (2000) Lektor pl Część 1/2

Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8147 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Rimland

Paweł pierwotnie nazywał się Saul, a w spolszczonej wersji Szaweł. Pochodził z żydowskiej rodziny mającej obywatelstwo rzymskie i zamieszkałej w Tarsie w Anatolii. Kształcił się pod okiem słynnego rabbiego Gamaliela w Jerozolimie, by zostać rabinem. Filmowa historia przyszłego apostoła rozpoczyna się w czasach jego młodości. Był wtedy pełen nietolerancji wobec rodzącego się chrześcijaństwa.

pokaż cały opis
W katalogu: Religijny/Biblijny
5.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 8147 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.

Komentarze do: Święty Paweł (2000) Lektor pl Część 1/2

Najlepsze komentarze
avatar
anonim84 (*.*.237.84) 2020-02-01 16:14:03 0
Dość swobodna interpretacja niezgodna z Biblią i źródłami historycznymi, mająca świadczyć o tym, że Paweł był "święty" od początku, tylko błądził, bo nie znał Jezusa i Jego nauki.
Paweł przed nawróceniem był bezlitosnym, bezwzględnym tępicielem wyznawców Jezusa. Tu go przedstawili, jako szlachetnego człowieka, który jednak cierpiał z powodu rozterek i rozdźwięku między szlachetnym sercem i patriotycznym rozumem.
Tymczasem na drodze do Damaszku nastąpiła bardzo głęboka przemiana, tym bardziej dająca do myślenia i wskazująca na ogromną moc sprawczą Jezusa, im bardziej Szaweł był przed tym wydarzeniem okrutnikiem.
Nie wolno fałszować Pisma. To ma poważne konsekwencje nie tylko dla rozumienia samej Biblii, czyli Słowa Bożego, ale także pojęcia Boga i wiary! Mogą one być powodem odchodzenia ludzi od wiary, a tym samym zamknięcia drogi do zbawienia i Królestwa Bożego! To jest z gruntu złe!
Jestem zawiedziona - delikatnie mówiąc! Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie