Wyszukiwanie odpowiedzi..
Mam taki problem.. jak każdy człowiek muszę od czasu do czasu zrobić sobie kupę.
Jak dowiedli naukowcy człowiek na sedesie traci 15 lat swojego życia, boję się pomyśleć ile w tym czasie ominie mnie przyjemności. Dem proszę poradź coś! Nie wiem co mam ze sobą zrobić!
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.