Palestyńscy Żydzi demaskują przeciwny ludzkości i Bogu syjonizm Rotschildów!

Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 11533 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: swi5119

Żydzi a żydzi! Mało kto widzi różnicę, a jest ona zasadnicza. Żyd pisane przez duże Ż, to naród; pisane przez małe ż- to wyznawca, jak chrześcijanin, muzułmanin, hinduista, buddysta, itd.
Dzisiejsi tzw. Żydzi to w 98% Chazarowie, plemię turecko- mongolsko- ujgurskie. Uzurpują sobie prawa do nazwy Żydzi, do nazwy Semita, do której nie mają najmniejszego prawa, bo nimi nie są- pochodzą z gór Kaukazu, do ziemi Palestyny, do której także nie mają żadnego prawa! Szafują i szachują wszystkich słowem: antysemityzm, ale nie mają żadnych praw do tego, gdyż Semitami nie są! Semitami są Arabowie, Syryjczycy na przykład, a nie oni. Polecam wypowiedzi Pana Doktora Nabila na YT.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 11533 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Palestyńscy Żydzi demaskują przeciwny ludzkości i Bogu syjonizm Rotschildów!
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie