Medycyna pracy lekarz rodzinny chirurgia ogólna Katowice Medis sp.  z o. o.  NZOZ
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9976 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Medis w Katowicach to niepubliczny zakład opieki zdrowotnej założony w 1993 roku. W miejscu tym świadczone są płatne usługi medyczne oraz usługi finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Przychodnia oferuje szereg badań diagnostycznych, pomoc lekarza rodzinnego oraz opiekę ze strony lekarzy specjalistów. W klinice znajdują się poradnie takich lekarzy jak laryngolog, pulmonolog, ginekolog, kardiolog, a także ortopeda, neurolog i dermatolog. Wykonywane są też badania laboratoryjne oraz ekg, a także zabiegi chirurgiczne, np. przepukliny, głębokich ran i wrastających paznokci. Ponadto w klinice prowadzone są ciąże i zapewniana jest opieka psychiatryczna. Wymienione usługi to nie wszystko czym może służyć przychodnia. Prowadzi też poradnię medycyny pracy w której prowadzone są badania wstępne i okresowe pracowników oraz badania kierowców. Więcej informacji o NZOZ Medis można znaleźć na stronie internetowej: http://www.medis.pl/

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9976 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Medycyna pracy lekarz rodzinny chirurgia ogólna Katowice Medis sp. z o. o. NZOZ
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie