Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 14965 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

26 stycznia aresztowano Prezesa Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce i niezależnego dziennikarza, Rafała Gawrońskiego. Rzekomy powód - wyrok ok. 40 dni więzienia za niezapłacenie sumy zarządzonej przez sąd w ostatnim procesie. Gawroński twierdzi, że nic o tym nie wiedział i nie dostawał żadnych zawiadomień.
W 2010 roku odbył ok karę ok 5 miesięcy więzienia.
Zobacz też: RAFAŁ GAWROŃSKI - CHCIELI BYM POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO: http://www.youtube.com/watch?v=_OODCuEs5ok

pokaż cały opis
W katalogu: Polityka
4.0 / 5 Oceny: 6
Włącz dostęp do 14965 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Ostatnie nagranie Gawrońskiego przed aresztowaniem Satanizm
Najlepsze komentarze
Lateralus 2018-03-11 15:55:40 0
Prawicowa bzdura. Oto czym jest pentagram-definicja z Wikipedii: Pentagram był symbolem znanym już w czasach neolitu Pentagram był znany jako Gwiazda Isztar, a później jako Gwiazda Izydy. Mistycy pitagorejscy widzieli w nim symbol doskonałości, kojarzyli go z życiem i zdrowiem.W starożytności przekonanie o właściwościach ochronnych pentagramu było tak silne, że Babilończycy często rysowali go na pojemnikach z żywnością, co miało zapobiegać jej gniciu. Dla pierwszych chrześcijan pentagram odzwierciedlał pięć ran Jezusa[1][2] ze względu na 5 wierzchołków. Odpowiedz
kropekj9 2018-06-28 22:25:51 0
@Lateralus: no wiadomo wikipedia i wiedza spłynęła na ciebie podobna do wszystkich lewicowych guru Odpowiedz
avatar
anonim90 (*.*.212.90) 2012-05-28 11:03:38 0
yyyyyy yyy yyyyy Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie