36 widoków z góry Saint Loup (2009, reż.  Jacques Rivette, Lektor PL)
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12429 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Ostatni film Mistrza Jacquesa Rivettea.

W dzieciństwie Kate (Jane Birkin) podróżowała po Francji wraz z grupą cyrkową, kierowaną przez jej ojca. Pewnego dnia dziewczyna nieoczekiwanie zerwała z dotychczasowym życiem i opuściła wędrownych kuglarzy. Kiedy po kilkunastu latach kobieta dowiaduje się o śmierci ojca, podejmuje decyzję, by ponownie dołączyć do cyrkowców i zastąpić zmarłego właściciela. W trakcie wyprawy na południe Francji przypadkowo poznaje włoskiego podróżnika, Vittoria (Sergio Castellitto). Mężczyzna postanawia spędzić trochę czasu wśród klaunów i akrobatów. Wkrótce przyłącza się do grupy i bierze udział w kolejnych przedstawieniach. Kate i Vittorio zbliżają się do siebie. Przybysz z Włoch pragnie poznać tajemnicę kobiety i dowiedzieć się, czemu przed laty zerwała kontakt z ojcem. Obraz w reżyserii Jacquesa Rivettea współtwórcy francuskiej Nowej Fali. Premiera filmu odbyła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, gdzie walczył on o statuetkę Złotego Lwa.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 12429 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: 36 widoków z góry Saint Loup (2009, reż. Jacques Rivette, Lektor PL)
Najlepsze komentarze
avatar
anonim166 (*.*.253.166) 2019-01-03 01:17:42 +3
film jest refleksyjny, opowiada o głębokim przeżyciu bohaterki, moim zdaniem cyrk to tylko tło dla uwikłania psychicznego. Tak więc opis jest dość powierzchowny. Wartka akcja toczy się na poziomie emocji a nie akcji. Warto obejrzeć, Ponadto cały czas mamy w tle przepiękne pejżaże. Film jest bardzo malowniczy. Polecam Odpowiedz
avatar
anonim174 (*.*.159.174) 2020-11-04 19:54:47 0
Teatralny. Francuska nowa fala. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie