Śmiga LOKOMOTYWA || DrobNutki || Piosenki DLA DZIECI
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 11110 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: NutkoSfera
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2017-04-09

Wesoła piosenka o lokomotywie parowej. DrobNutki uczą dzieci jak działa silnik parowy oraz przybliżają mechanizm napędowy ciuchci parowej. Lokomotywa wraz z wagonami śmiga od peronu do peronu, opowiadając o tym co spotyka na drodze. Pociąg radośnie mknie przed siebie i ma także okazję poznać lokomotywę elektryczną!

http://www.nutkosfera.pl
muzyka i tekst: CeZik
grafika i animacja: Rafał Prześlica

-------------------------------------
Piosenki dla dzieci, piosenka dla dzieci, edukacja dla dzieci, wyliczanki dla dzieci, piosenki o pociągach, ciuchcia, lokomotywa

pokaż cały opis
W katalogu: Proste Piosenki Edukacyjne
2.0 / 5 Oceny: 4
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Śmiga LOKOMOTYWA || DrobNutki || Piosenki DLA DZIECI
Najlepsze komentarze
avatar
anonim251 (*.*.140.251) 2019-02-28 03:36:50 +10
Zajebiste Odpowiedz
avatar
anonim208 (*.*.14.208) 2020-03-06 21:02:23 +8
Cezik? Odpowiedz
Obronca_wiary 2022-06-09 22:58:58 +2
W ramach 6-dniowej akcji, przeprowadzonej na różnego rodzaju portalach społecznościowych, mającej na celu uświadomienie społeczeństwa, w jak dramatycznym położeniu znajdują się chrześcijanie, zostawiam Państwa z takimi oto danymi:
- Na całym świecie co 3 minuty ginie Chrześcijanin.
- Co roku daje nam 170 tysięcy ofiar wyznania Chrześcijańskiego.
- Giną oni w wyniku masowych metodycznych i ludobójczych akcji eksterminacyjnych.
- Dzieje się tak przez bierność państw zachodnich.
- Przez brak należytego informowania społeczeństw krajów zachodnich o tym koszmarze.
- Przez brak jakiejkolwiek reakcji ze przywódców krajów NATO i UE ( czyli krajów chrześcijańskich, przynajmniej na papierze)
- Przez instytucjonalne deprecjonowanie Chrześcijan ze strony instytucji unijnych, takich jak: PE, KE, itd, oraz przez brak reakcji ONZ.
- Przez pasywność i brak interwencji hierarchii kleru katolickiego ( z obecnym papieżem na czele), który w niezrozumiały sposób milczy na temat bieżącej gehenny Chrześcijan na Bliskim Wschodzie.
- Odejście od zasad wiary większości obywateli państw wysokorozwiniętych, a więc np. krajów Europy zachodniej, w której kiedyś zdecydowanie dominowały osoby wyznania Chrześcijańskiego.
Wymienione powyżej czynniki są oczywiście tymi najważniejszymi, ale naturalnie jest jeszcze wiele innych, pomniejszych, które nie zostały ujęte w myślnikach. Celem akcji jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców i przekonanie ich, że należy robić wszystko, co w naszej mocy, żeby zachować chrześcijańskie dziedzictwo. Pragnę zwrócić szczególną uwagę na fakt, że prześladowani Chrześcijanie giną tylko i wyłącznie z powodu wyznawanej wiary, co w moim odczuciu jest ponurym znakiem XXI wieku i rzekomej tolerancji, która tak naprawdę idzie tylko w jedną stronę i obejmuje jedynie wybrane grupy społeczne i religijne. Akcja ma na celu również uświadomienie szerokiemu gronu odbiorców, że tylko rozsądne i mądre podejście do omawianego tematu mogą nas uchronić przed losem Chrześcijan z Bliskiego Wschodu.
PS. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się, o tym, jak chrześcijaństwo jest niszczone i kto za tym stoi, zapraszam Państwa do odwiedzenia tej oto strony: Stanowcze NIE dla promowania islamu przez papieża Franciszka. - Strona główna | Facebook
Na niej dowiecie się Państwo wszelkich szczegółów. Z góry dziękuję za uwagę i odczytanie całej treści powyższego tekstu powiązanego z akcją.

Z Panem Bogiem Odpowiedz
avatar
anonim12 (*.*.156.12) 2022-07-21 21:48:00 0
@Obronca_wiary: amen
niech pana bug blogoslawwui Odpowiedz
avatar
anonim28 (*.*.14.28) 2020-10-19 21:46:16 +1
Dzieło sztuki, doskonałe Odpowiedz
tordar 2020-10-12 16:26:41 +1
A gdzie takie złomy jeszcze jeżdżą? To może o innych zabytkach techniki typu telegraf, zaczniemy dzieci uczyć? Tylko po co? Odpowiedz
avatar
anonim16 (*.*.14.16) 2020-09-25 22:10:02 0
Super, nawet dla starych Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie