CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Data: 31.07.2025 roku;
Godzina: 19:55-20:10;
Miejsce zdarzenia: droga krajowa nr 62 - odcinek od skrzyżowania z drogą w kierunku Nowego Modlina do ulicy Generała Wiktora Thommée 3b, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Następnie droga krajowa nr 85 od skrzyżowania z ulicą Mikołaja Kopernika do ronda przy galerii handlowej HIT w Nowym Dworze Mazowieckim. Następnie droga wojewódzka 631 (ul. Warszawska) do skrzyżowania z ul. Zakroczymską;
Zdarzenie zgłosiłem dyspozytorowi numeru alarmowego 112 o godzinie 19:56. Podjąłem próbę zatrzymania kierowcy gdy zatrzymał się na parkingu przy ul. Warszawskiej w Nowym Dworze Mazowieckim, ale zdążył mi odjechać.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.