CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
Produkcja: USA
Gatunek: Horror
Premiera: 5 września 1991 (świat)
Reżyseria: Rachel Talalay
Scenariusz: Michael De Luca
..::OPIS::..
Końcowa część koszmarnej serii z udziałem Freddyego Kruegera. Tym razem przeciwko Kruegerowi (Robert Englund) staje jego córka, późniejsza doktor Maggie Burroughs (Lisa Zane). W filmie ukazana jest cała historia Freddyego począwszy od jego szkolnych lat aż do spalenia go przez mieszkańców Springwood, lecz fabuła filmu opowiada o czwórce nastolatków i doktor Maggie przypadkowo dostających się do Springwood.
..::OBSADA::..
Robert Englund .... Freddy Krueger
Lisa Zane .... Maggie Burroughs / Katherine Krueger
Shon Greenblatt .... John Doe
Lezlie Deane .... Tracy
Ricky Dean Logan .... Carlos
Breckin Meyer .... Spencer
Yaphet Kotto .... Doc
David Dunard .... Kelly
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.